Geek Uninstaller Program Kaldırma Programı

Geek Uninstaller Program Kaldırma Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.9 MB
ÜreticiThomas Koen
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.9 MB)
877 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Geek UninstallerGeek Uninstaller Program Kaldırma Programı

Standart Windows Program Ekle kaldır menüsü ile kaldırdığnıız programlar arkada mutlaka izler, kayıt dosyaları, gereksiz bir sürü uzantı bırakırlar.

Geek Uninstaller ile hızlı ve derin bir tarama yaparak arkanızda iz bırakmayacak şekilde bilgisayarınızdan istediğiniz yazılımı kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızı temiz tutmuş olursunuz.

İnatçı ve tam olarak silinmeyen programlar için kuvvetli kaldırma desteği bulunan Geek Uninstaller gerçekten çok yararlı bir yazılım olarak dikkat çekmekte. Kurulum gerektirmediği için her an yanınızda bir USB bellek veya taşınabilir disk içerisinde taşıyabileceğiniz Geek Uninstaller‘ı her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bozulmuş ya da bir türlü kaldırılamayan inatçı programları temizler. Programı bilgisayarınıza kurmak zorunda kalmazsınız, tek bir EXE dosyasıdır, dilerseniz USB diskinizde portable olarak da kullanabilirsiniz. Çok hızlı açılan program, sade ve etkili bir arayüze sahiptir. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği de bulanan programın, Windows 7/8/XP/Vista işletim sistemlerinde hem 32-bit hem 64-bit desteği vardır.

877 kez indirildi
Halit Vuran