Ücretsiz Fal Bakma Uygulaması – Falcı Bacı İndir

 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiDidilabs BV
 • İşletim Sistemi I
 • 5/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%

Iphone Fal Bakma Uygulaması

Falcı bacı adıyla bilinen aslında Kaave Falı olan uygulama ile kahve falınıza kolayca bakabilirsiniz. Bu işten anlamanıza gerek yoktur yapacağınız tek şey kahveyi içmek ve uygulama içerisinden resimlerini çekerek göndermektir.  Uygulamaya baktığınızda birden fazla kişi tarafından fal bakıldığını göreceksiniz. En popülerleri Falcı Bacı olsada arkadaşları Melek Abla ve Jasmine  uygulamadaki fal bakan diğer kişilerdir. Bu isimlerin farklı olması ücretlendirmeyede yansımaktadır.  Itunes tarafından en çok indirilenler listesinde gördüğümüz uygulama güvenli olup uygulama içi satın almalar sunmaktadır. 

Kahve Falı Android sürümünü

Android ve pc için farklı versiyonları bulunan bu ürün ios 4.3 ve üstü sistemlerde çalışmaktadır.   Kaave Falı -Falcı Bacı Android sürümleri için sitede arama yaptırabilirsiniz. 

Üretici Açıklaması 

Ücretsiz Falcı Bacı İOS Kahve Falı Uygulaması

Ücretsiz Falcı Bacı İOS Kahve Falı Uygulaması

 Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? İster gece olsun ister gündüz, kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip gönderin, Falcı Bacı kahve falınızı size özel yorumlasın.* Falcı Bacı’nın arkadaşları Melek Abla ve Jasmine ile tanışın! Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman Melek Abla ve arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile Jasmine fallarınızı bekliyor.* Falcınız Isabel ile tanışın! Daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılarımız için Falcı Isabel tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir niyet tutun ve gerisini Isabel’e bırakın.* Falcı Bacı’nın yoğun anlarında beklemekten sıkılan kullanıcılarımız için Altın Üyelik! Hemen şimdi Altın Üyelik’e terfi edin, Falcı Bacı herkesten önce sizin falınıza baksın, daha fincan masadayken falınız size ulaşsın.* Facebook hesabınız ile giriş yapın, fallarınız e-posta adresinize de gelsin! İster posta kutunuzda saklayın, ister arkadaşlarınıza gönderin.

Falcı Bacı Uygulamasının Özellikleri 

– Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenir.
– Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.
– Yorumlanan falları fincan fotoğrafları ile birlikte telefonunuzda saklar.
– Kaave Falı sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar.
– Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan fallarınıza ulaşırsınız.
Fallar eğlenceli ve heyecan vericidir! Falcı Bacı’nın ve Isabel’in size özel kahve falı yorumları ile hem heecanlanacak hem de eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Uygulama İçi Satın Alma Fiyatları

Altın ve platin üyelikler:

– Altın üyeliklerde haftada bir adet, platin üyeliklerde haftada iki adet ücretsiz Melek Abla/Jasmine falı hesabınıza tanımlanır. Ayrıca tüm fallarınız öncelikli olarak yorumlanır.
– Altın ve platin üyeliklerin süresi 1 aydır ve üyelik süresi sona ermeden 24 saat önce iptal edilmediği takdirde otomatik olarak yenilenir.
– Üyelik ücreti iTunes hesabına ücretlendirilir.
– Üyelik yenilemeleri üyelik dönemi sona ermeden 24 saat önce yapılmaktadır.
– Üyelik ile otomatik yenileme ayarları iTunes hesap ayarlarından yapılabilir.
– Üyelik süresince iade işlemi yapılmamaktadır.
– Üyelik başlangıcı ile kullanımda olan deneme süresi otomatik olarak sona erer.

Falcı Bacı İndir

Uygulamayı indirmek için yapmanız gereken sağ üst köşede bulunan hemen indir düğmesine basmaktır. Daha sonra 10 saniye içerisinde otomatik indirme sayfasına yönelecek ve uygulamayı indirebileceksiniz.

 • 5/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar
 • Gülden Sadıç5 sene önce
 • Falim hemen söyle bana