Call Of Duty Mobile Android ve IOS Platformlarında Oynanabilir.

Call of Duty®: Mobile

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiActivision Publishing, Inc.
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Call of Duty Android ve Ios Apk İndir

Call Of Duty Yıllarca bizi bilgisayar başına kitlemiş olan akıcı kaliteli bir Aksiyon macera Oyunuyken artık mobil cihazlardada bizi rahat bırakmayacak gibi duruyor. Call OF Duty Mobile off dedirtiyor. Hemde olağan üstü grafikler ve çok iyi bir konu ile, bize düşen ise şarjları full seviyeye getirip oyunun tadını çıkarmak. Öncelikle belirtmek gerekiyorki oyun internet bağlantısı olmadan oynanamıyor. Çevrim dışı bir modu bulunmaması biraz kötü olmuş ama yinede diğer yönlerine baktığımızda oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebilirim.

Oyunun yeni olması ve çokça merak ediliyor olması nedeniyle dünya çapında bir taleple birleşince haliyle kullanıcılar tarafından yüzlerce sitem mesajı yağdığını görmezden gelmemek gerekiyor. Yoğunluk nedeniyle indirilemeyen dosyalar veya oyunda bağlantı sorunları olduğu görülüyor. Ama bu sorunlar oyun oturdukça aşılacaktır veya aşılmasını umud ediyoruz diyelim. Oyun online oynandığı için Call Of duty Mobile için hile bulunmuyor.

Kısaca özetlerser ; Call Of duty Mobil oyunu android ve ios için oynanabilecek son derece kaliteli grafikleri ile sizi sizden alıp telefonunuzun şarjını sömürecek bir mobil oyundur.

Şimdi kısaca Oyunu tanımaya ve tanıtmaya çalışacağım sizlere

Call Of Duty Karakterleri

JOHN PRİCE

İngiliz Özel Kuvvetlerinin bir üyesi ve hem Bravo Takımı hem de Görev Gücü 141’in lideri olan Price, ünlü silah tüccarı Zakhaev ve protégé Makarov’u seçerek damgasını vurdu.

DAVİD MASON

SEAL Takımı Üyesi Altı ve CIA ajanı Alex Mason’ın oğlu Komutan, J-SOC Saldırı Gücü’nü denetlemek için hızla yükseldi.

ALEX MASON

Bir CIA operatörü ve emekli olan Marine Force Recon Captain, Mason, Küba, Vietnam ve Laos’ta görev yapan suikast ekibinin bir parçasıydı.

SİMON “HAYALET” RİLEY

Görev Gücü 141’in ikinci komutasındaki ve onun ikonik kafatası yünleri tarafından tanınan Ghost, grev ekibine, aşırı milliyetçi Makarov’un çok değerli istihbarat kazanmaları için güvenli evini aramaya yöneltti.

THOMAS MERRİCK

2027’de saha komutanı Merrick, Sand Viper Operasyonu sırasında ününü, altmış operatörü olan beş yüzden fazla düşman savaşçısından bir sivil hastaneyi koruyarak belirledi.

Call of Duty®: Mobile Üretici Açıklaması

Resmi CALL OF DUTY® özellikle cep telefonları için tasarlandı. Efsanevi çok oyunculu haritaları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5v5 takımlar halinde hızlı bir ölümüne maç mı? Ürkütücü Zombi ortamı mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Ücretsiz Activision CALL OF DUTY®: MOBILE’da hepsi var.

MOBİL CİHAZLARDA ÜCRETSİZ OYNABİLİR

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

ÇOK SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarının efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılacak. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte
sen de eğlenceye katıl!

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR

CALL OF DUTY®: MOBILE’ı oynarken bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet ve skor serisinin kilidini aç ve kazan. Ayrıca, teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları da karşına çıkacak. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi nefes kesen
çok oyunculu PvP modlarında oynarken teçhizatını savaşa yanında getir.

REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN

Rekabet dolu Sıralamalı Mod’da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesici, ücretsiz çok oyunlu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

SEÇİMLERLE DOLU VE KARMAŞIK

Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana sürekli değişen bir oyunda karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

En iyilerle rekabet etmek için gereken becerilere sen de sahip misin? Call of Duty®: Mobile’ı şimdi indir!

Call of Duty®: Mobile Tanıtım Videosu

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Olağan Üstü Grafikler
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -ÇevrimDışı Modu Bulunmaması
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar