Iphone Cari Hesap Uygulaması

Iphone Cari Hesap Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.3 Mb
ÜreticiBAHADIR SAYLAN
İşletim Sistemiios7+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.3 Mb)
794 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Genel Puan

iPhone ve iPad için Cari Hesap ve Ön Muhasebe Programı Olan Cari Lite Uygulamasını sizin için inceledik. 

Son Zamanlarda çok sıklıklı iphone ve ipad için ücretsiz ve tam fonksiyonları ile çalışan ön muhasebe ve cari hesap takip programı talepleri gelmekte. Biraz araştırma yaptıktan sonra ios için geliştirilen çok fazla sayıda bu işi yapan program olduğunu gördüm facari-lite-indirkat hepsi bir yerlerinden eksikti. Ücretli versiyonları satın almaya iten çok sayıda reklam içeren uygulamalar kullanıcıyı üzmekte.  Yinede bunların içerisinden en işe yararını bulup sizinle paylaşıyorum.   Cari Lite adına bakıp sakın bir çok özelliği kırpılmış sanmayın gayet iyi iş görüyor. Cari hesaplarınızı takip edebilir bir çok farklı gider kaleminizi kasanızı bankanızı borç ve alacağınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Küçük ölçekli ve kişisel kullanıcılar için geliştirilmiş olan bir çok özelilği ile sizinde beğeneceğiniz ios için ücretsiz bir ön muhasebe uygulaması olan Cari Lite programı için Bahadır Saylana teşekkür ediyoruz.
Cari Lite uygulaması deneyip görüşlerinizi paylaşabilmeniz için size sunulmuş durumda. Lite versiyonda dropbox yedekleme hariç bütün fonksiyonlar işlevsel olmakla birlikte kart açma malesefki 5 ile sınırlandırılmıştır.
icari-iphone-cari-takip-programi
794 kez indirildi
Halit V.

Iphone Cari Hesap Uygulaması Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Deon dedi ki:

    Min datter er allerede helt vild med Friends fra LEGO og sparer alle sine lommepenge op for at kunne købe det.Så hun vil eeseeeeeleke at vinde denne pakke.