Periscope İndir

Periscope İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.3 Mb
ÜreticiTwiter Inc
İşletim SistemiIos 7.1+
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (17.3 Mb)
7283 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Periscope Twiter üzerinden canlı olarak tüm dünyaya yayın yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Çok kısa bir sürede App Store üzerinden en çok indirilen uygulamalar arasında yerini alıştır.  Uygulama sayesinde canlı yayın yaptığınız tüm takipçilerinize bildirilir ve takipçilerinizinde yayına katılmalarına ve yorum yapmalarına olanak tanınır.

perisope_indir_bedava_full_ios30 civarında dilde yayınlanan periscope uygulaması Türkçe olarak ta kullanılmaktadır.  Şuan için sadece Iphone ve Ipad için kullanılabilir durumda olan Periscope uygulamasının tam performans ile yakın zamanda Android cihazlar içinde indirilebileceğini düşünüyoruz.  Şuanda ios için verdiği verimi android kullanıcıları alamamaktalar.

Periscope Uygulamasının Başlıca Özellikleri ve Kullanımı

TEKRAR GÖSTERİM: Yayınınız sona erdiğinde, izleyicilerinizin bunu daha sonra da seyredebilmelerini sağlayabilirsiniz. İzleyicileriniz yayınınızı yorum ve kalp göndererek tekrar oynatabilir ve deneyimi eksiksiz olarak yaniden yaşayabilirler. Tekrar gösterimler şu an için 24 saatle sınırlıdır. Tekrar gösteriminizi dilediğiniz zaman silebilirsiniz.

ÖZEL: Yalnızca belirli kişilere yayın yapmak isterseniz, canlı yayına geçmeden önce kilit simgesine basın ve yayınınıza davet etmek istediğiniz kişileri seçin.

TWITTER: Periscope yayınlarını Twitter’da paylaşmak isterseniz, yayına başlamadan önce kuş simgesine dokunun. Canlı yayına geçtiğinizde, Twitter takipçilerinizin web üzerinden (veya uygulama içinden) izleyebilmeleri için bir bağlantı tweetlersiniz

BİLDİRİMLERİ YÖNET: Periscope, Twitter ağınıza dayanarak takip edilecek kişiler önerir. Her zaman için yeni kişileri takip edebilir veya canlı yayın yaptıklarında bildirim almak istemiyorsanız takibi bırakabilirsiniz. Bildirim tercihlerinizi Periscope Ayarları’ndan (Profil içindeki) da ayarlayabilirsiniz

KALPLER: Kalpler, yayıncının, yayınını beğendiğinizi bilmesini sağlamanın kolay bir yoludur. Sevginizi paylaşmak için ekrana dokunun!

7283 kez indirildi
Halit Vuran