Pocket Girlfriend GO APK

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiPocket Catch Games
  • İşletim Sistemi A

Erkekler için Kızlarla İletişim Kurma Uygulaması indir ve Yükle

Pocket Girlfriend GO ne işe yarar ? Bir kız hayal ediyorsun, ama tanışmaya cesaret edemiyor musun?  Buluşma similatörü olarakta düşünebileceğiniz bu uygulama size usta bir kazanova olma şansı doğurabilir. Tabiki sanal kızların gerçekleri ile aynı tepkileri vermeyebileceğinide bilmeniz gerekiyor.  Pocket Girlfriend GO uygulaması ile radarınızda gördüğünüz kızları izleyin ve onlarla konuşmanın yollarını bulmaya çalışın. Bu arada unutmayın onlar gerçek değil sadece sizi iyi bir usta yapmanın yoludur.

Bir radar ve bir akıllı telefon kamerası yardımı ile gerçek dünyada güzel kız bulup yakalamanız gerekir. Şehrin sokaklarında, parklarda ve meydanlarda, binalarda bile hareket et ve radarla kız arkadaş bul. Bir kadına rastlar gelmez, hemen içine kırmızı bir top atın, böylece telefonunuza gelecektir. Hayalinizdeki sevgililerin eksiksiz bir koleksiyonunu toplayın!

– Pocket Girlfriend GO oyunu genişletilmiş gerçeklik teknolojisini kullanıyor ve sizi bulmak için dolaşmanızı istiyor.
– Karayolunun yakınında dikkatli olun, emniyetini unutmayın!

English :

The description of Pocket Girlfriend GO

Do you dream of a girl, but do not dare to get acquainted?

In the dating simulator Pocket Girlfriend GO you can feel like a true pickup master and learn how to get acquainted with girls. Track the cute girls with the built-in radar and meet face to face. Do not be afraid – they are virtual, on them you can train before a real rendezvous!
You have to find and catch beautiful girlfriends in the real world with the help of a radar and a smartphone camera. Move along the streets of the city, parks and squares, even inside buildings and with the help of radar find girlfriends. As soon as you meet a woman, immediately throw a red ball into it, so she will get to your phone. Collect a complete collection of girlfriends of your dreams!

– The game of Pocket Girlfriend GO uses the technology of augmented reality and requires you to move around to find women.
– Use caution near the roadway, remember safety!

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
id tempus Praesent adipiscing luctus diam efficitur.