Point Blank indir

Point Blank indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
599 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Point Blank İndir, Point Blank Oyna, Point Blank Hile ve Daha aklınıdzaki bir çok konunun cevapları burada.

Takımını seç, silahını al ve bu sürükleyici savaşa sende katıl! Dünyada Project Blackout olarak da bilinen bizim ise Point Blank olarak tanıdığımız ve kitleleri sürükleyen online bir MMOFPS oyun.

Oyunu indirdikten sonra kayıt olmayı unutmayınız.  Kayıt olduktan sonra oyunun tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Point Blank Kayıt Ol ve Oyna

Rütbe sistemine dayalı olan Point Blank’e Askeri öğrenci olarak başlar, eğitim alanında tecrübe kazandıktan sonra  çatışma alanlarına Er olarak adım atar ve Genel Kurmay Başkanlığına kadar yükselebilirsiniz! Yaptığınız maçların sonucunda kazandığınız puanlarla Point Blank’in devasa mağazasında yer alan onlarca farklı birincil (Taarruz Tüfeği, Hafif Makinalı Tüfek, Keskin Nişancı Tüfeği, Pompalı Tüfek, Ağır Makinalı Tüfek) ve ikincil (tek ve çift el tabancalar) silahlardan kendinize en uygun olanı seçebilir veya NG satın alarak diğer oyuncuların alamadığı özel yapım silahları edinerek ortalığı kan gölüne çevirebilirsiniz..
Point Blank’de tek silaha bağlı kalmak zorunda değilsiniz, her türden farklı silahları alıp çantanızda taşıyabilir, oyundayken silahlarınızı değiştirip hem haritaya hem de oyun moduna (Pompalı tüfek maçı, keskin nişancı maşı, bıçak maçı v.s) göre diğer oyunculara karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel yapım aksesuarlar kullanarak karakterinizin görüntüsünü değiştirmeniz ve özelliklerini arttırmanız mümkün.

• En gerçekçi vuruş hissi! Her atışını bire bir hisset! Point Blank’te ateş etme, vurulma, kurşunların çevreye etkisi sırasında ortaya çıkan gerçeçi ses ve tepkiler, sizi en gerçekçi deneyimi yaşatıyor. Hareketli ve canlı çatışma alanları!
• Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve paylayabilen arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor.
• Silahını Tanı! Çeşitli dürbünler, çift şarkör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
• Görevler ve Ödüller! Görev kartları satın alın, görevleri tamamlayın ve ödülleri kazanın. Görev zorluğu arttıkça kazanılan ödüllerde bir o kadar değerli olacaktır. Daha fazla görev, daha fazla ödül Point Blank’te!

POINT BLANK HİKAYESİ

Bugünden on yıl önceydi… İrili ufaklı göçmen örgütleri tek bir çatı altında toplanarak ülke tarihinin en büyük grevini ve protesto gösterisini örgütlediler. On binlerce kişilik bir kalabalık, Lavran’daki [başkentteki] meclis binasının önündeki büyük meydanda toplanmıştı ve protestocuların sayısı gittikçe artıyordu. Şehirdeki bütün güvenlik güçleri de meydana toplanmıştı fakat sayıca protestoculardan azdılar. Göstericilerin hepbir ağızdan attıkları sloganlar sokaklarda ve meclisin duvarlarında yankılanıyordu. Henüz bir taşkınlık olmamıştı. Fakat ortam dehşet verici ölçüde gergindi. Bütün şehir patlamaya hazır bir bomba gibiydi.

Olası bir çatışma durumuna karşın askeri güçler de takviye amaçlı meydana gelmeye başlamıştı. Polislerle göstericilerin arasına askeri araçlarla barikat kuruluyordu. Her şey bir anda oldu… Barikatta mevzilenen askeri mühimmat yüklü bir kamyon, kulakları sağır eden, dehşet verici bir gürültüyle patladı. Ortalık cehenneme dönmüştü, toz ve dumandan göz gözü görmüyordu. Etraftaki bütün binaların camları patlamıştı. Ardından çığlıklar, haykırışlar… tam bir can pazarı yaşanıyordu. Hem göstericiler hem de güvenlik güçleri telef olmuştu. Patlamada ve sonrasındaki izdihamda ölenlerin sayısı binlerle ifade ediliyordu. Bu olayda ne kadar can kaybı olduğu bugün bile tam olarak bilinmemektedir.

BALİSTİK

3. Dünya Ülkelerindeki Gizli Füze Araştırma Merkezlerinden birinin varlığı düşman tarafından farkedildi. Gir, temizle, bütün kanıtları yok et.

new

 • Mod
 • Bomba Görevi
 • Görev
 • CT Force : Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels : Saldırı (Bomba Kur)
 • Harita Özellikleri

FELLUCE

CT-Force, Free Rebelslerin Bağdat’taki silah kaçakçılığı operasyonunun haberini almış ve zaman kaybetmeden en iyi ünitesini yollamıştı.

new

 • Mod
 • Bomba Görevi
 • Görev
 • CT Force : Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels : Saldırı (Bomba Kur)
 • Harita Özellikleri

DENİZCİ ÜSSÜ

Free Rebels hükümetin kapatılmış bir liman görüntüsüyle gizlediği Denizci Üssünü yok etmeye karar verir. Hükümet, olayı engellemesi için bölgeye CT-FORCE güçlerini gönderir.

new

 • Mod
 • Bomba Görevi
 • Görev
 • CT Force : Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels : Saldırı (Bomba Kur)
 • Harita Özellikleri

BLOW CITY

Free Rebels güçleri şehrin eteklerine kadar ilerlediği bir gündü. Günlük görevlerinde CT-Force güçlerine ait bir yapı keşfetmişlerdi. CT-Force’un merkezinin yakınlarda olduğunu saptamalarıyla birlikte, CT-Force’un güç kaynağını bomba ile yok etmek için operasyona başlamışlardı bile.

 • Mod
 • Bomba Görevi
 • Görev
 • CT Force : Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels : Saldırı (Bomba Kur)
 • Harita Özellikleri
 • Geniş ve karışık yapıya sahip bir haritadır. Bu nedenle her iki takım da her an avantajını kaybedebilmektedir.

ÇÖL FIRTINASI

Araştırmacı hükümet, Orta-doğuda Free Rebels tarafından finanse edilen bir ülke keşfetmiştir. Ülke liderleri Free Rebels’ın tarafından korunan bir sığınakta bulunmuştur. Free Rebels, CT-Force ülkeye müdahale edemeden onları yok etmelidir.

Bu acı olay bir sabotaj mı, yoksa provokasyon mu ya da talihsiz bir kaza mıydı? Bu sorunun cevabı hiçbir zaman verilemedi. Ancak olan olmuştu. Devlet göstericileri, göstericiler devleti suçluyordu. Bütün ülke alarma geçti. Artık sokaklarda askerler kol geziyordu. Birbirinden sert güvenlik önlemleri ardı ardına uygunlanmaya başlandı. Tüm bu önlemlerin hedefinde ise göçmenler vardı. Yüzlercesi tutuklanarak hapse atıldı. Daha da fazlası sınır dışı edildi. Fakat bu sert tedbirler ülkedeki gerginliği iyice tırmandırdı. Göçmen gençler, yeraltına çekilerek onlara verilmeyen haklarını zorla geri almak ve uğradıkları haksızlığın adaleti için silahlı bir örgüt kurdular: Free Rebels.

Devletin silahlı güçleri, bir tür gerilla savaşı veren ve gün geçtikçe güçlenen Free Rebels’a karşı çaresiz kalıyordu. Örgüt ülkeyi cehenneme çevirmişti. Bu durum, devleti yeni bir çözüm arayışına itti. Gerilla savaşına karşı mücadele edebilecek, elit savaşçılardan kurulu özel bir birlik oluşturuldu. Bu, tarihin gördüğü en nitelikli anti-terör teşkilatıydı: CT-Force.

Artık caddelerde, sokaklarda, şehrin her noktasında amansız bir kovalamaca, acımasız bir savaş başlamıştı. Her iki taraf da kendi vatanı için savaşıyordu; fakat ortada tek bir ülke vardı…

Hakkını zorla da olsa almak isteyen Free Rebels ve ülkesini korumak isteyen CT-Force’un savaşında sen hangi taraftasın?

KARAKTERLER

Point Blank Point BlankPoint BlankPoint BlankPoint Blank Point Blank

599 kez indirildi
Halit Vuran