Zula Oyun İndir – Ücretsiz Full Versiyon

Zula Oyun İndir – Ücretsiz Full Versiyon

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.2 Gb
ÜreticiMadByte Games
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 Gb)
1154 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Zula Oyunu Kayıt Ol, indir ve Aksiyonu Doyasıya Yaşa

Zula Türk Yapımı bir aksiyon oyunudur. Zulaya Kayıt olarak online olarakta oynamanız mümkündür.  İlk Olarak karşımıza 2012 yılında çıkan oyun o günden beri sürekli geliştirilmekte ve ekibin tecrübesiyle oyunun kaliteside artmaktadır.  Oyun içerisinde

zula oyunu indir, ücretsiz full versiyon

zula oyunu indir, ücretsiz full versiyon

türkiye şehirlerini görebileceksiniz. Zula ve Gladio adı altında iki farklı grup arasında geçen çekişmeyi anlatan bir mantık ile hareket etmektedir. Gladio genel anlamda kanun kaçaklarını zula ise devlet birimlerini temsil etmektedir.  Kaliteli grafiklerine rağmen çok büyük işlemci ve ekran kartı gereksinimi duymayan oyun ile keyifli zaman geçirmeniz mümkün.

Zula

Türkiye  son 50 yıldır yabancı istihbarat servislerinin gizli oyuncularına maruz kalmaktaydı. Devletin her kanadına sızan bu servislerin operasyonları sonucunda her yıl onlarca masum insan katledildi. Bu düzene dur demek isteyen devlet görevlileri bu servislerin ağır müdahalelerine maruz kaldılar. Bu oyuna durdurmak için Bordo Bereliler’den üst teğmen Demir Gladyo içine sızmakla görevlendirildi, bir operasyonda yabancı bir istihbarat servisine ait büyük bir silah sevkiyatını ortaya çıkardı. Olayı öğrenen üstlerinin tüm ikazlarına rağmen silahları yabancı servislere teslim etmeyip gizli kimliğinin ortaya çıkma riskine rağmen tüm sevkiyatı imha etti. Demirin kimliği ortaya çıkınca ortadan kayboldu ama artık kendi bir hedef haline gelmişti. Aradan zaman geçmesine rağmen unutmadılar sabırla aradılar sonunda buldular. Demir’in düğün töreni gecesi Gladyo harekete geçti, Demir saldırıda ağır yaralandı, sevdiklerini kaybetti. Kurtulduğunu uzun süre en yakınlarından bile saklayan Demir intikam için çalışmaya başladı. Ülkenin her bir köşesinde bunlara dur diyecek vatanseverleri bir araya toplamaya başladı. Zula karanlıkların içinden intikam ateşiyle doğdu.

Gladyo

Körfez savaşı sırasında dünyanın dört bir yanından gelen paralı askerlerin bir bölümü, savaş sonrasında bölgedeki zenginlikleri ele geçirmek adına karanlık işlere bulaşmıştı. Yaptıkları kirli işler sonucunda kazandıkları servet ile büyüyen bu gruplar bir süre sonra suç örgütleri haline gelmeye başladılar. Bu örgütlerin en güçlülerinden biri olan Gladyo, kurduğu profesyonel timi sayesinde birçok ülkede faaliyet göstermeye başladı. Gladyo’yu diğer örgütlerden ayıran en önemli özelliği ise uyguladığı başarılı savaş stratejileri idi. Gladyo’nun bölge sorumlusu Ivan birçok istihbarat servisinin Türkiye operasyonlarını yönetmekteydi. Galdyo’ya sızan fakat sonradan izini kaybettikleri bir Türk casusunun infazı onun için kişisel bir hesaplaşma haline gelmişti. Sonunda Türk’ün yerini buldular, operasyon yapıldı ama öldü sandıkları Demir planlarını bozmaya başladı. Oyunun adı artık Zulaydı.

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Minimum Tavsiye Edilen
CPU Pentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+ Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
RAM 2 GB 4 GB
Grafik Kartı GeForce 5730 / Radeon 9003 ve üstü GeForce 8800 GT, Radeon HD 5850 ve üstü
İşletim Sistemi Windows Xp / 7 / 8 / 10 Windows Xp / 7 / 8 / 10
Direct X Versiyonu 9.0

 

 

1154 kez indirildi
Halit V.