Produkey Windows Lisans Anahtarını Bulma Programı

Produkey Windows Lisans Anahtarını Bulma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65 Kb
ÜreticiNirsoft
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (65 Kb)
535 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Windows 10 Win 8 veya Office Ürün Anahtarınızı Öğrenme Programı – Produkey 1.85 İndir

Produkey ,Ülkemizde bir çok teknoloji marketi tarafından lisansı ile satılan bilgisayarlarda ürün anahtarına dair bilgileri bulmak neredeyse imkansız gibi bir durum.  Yada çok uzun zaman önce satın aldığınız produkey-indirlisanslı office yazılımınızı yeniden kurmanız gerektiğinde lisans anahtarınızı bulamamanız söz konusu olabilir.  Son zamanlarda Windows 8 den Windows 10 geçişleri olduğu için lisans anahtarlarıda değişmekte, ileriki bir zamanda eğer format atmanız gerekirse bu lisans anahtarını mutlaka bir yerlere not etmelisinz.  Kolayca lisanslı yazılımınıza ait serial bilgilerine ulaşmaya yarayan bu program kapladığı küçük alan ile her bilgisayarın vazgeçilmesi olması gerekiyor.

Nirsoft Produkey nedir, Nasıl çalışır, Produkey indir, Win10 Win8 ,office yazılımınıza ait ürün anahtarınızı cdkey bilgilerinizi kolayca öğrenin.

Produkey yukarıda belirttiğimiz lisans anahtarı sorunlarına karşı tedbir olarak geliştirilen bir programdır.  Microsoft Ofis, Windows, Exchange Server, SQL Server gibi microsoft ürünlerine ait lisans numaralarını gösteren ücretsiz bir Cd anahtarını gösterme programıdır.

 

535 kez indirildi
Halit Vuran