RapidTyping Tutor 10 Parmak Programı

RapidTyping Tutor 10 Parmak Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.9 Mb
ÜreticiPinokioSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (14.9 Mb)
771 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

RapidTyping Tutor bedava olarak indirebileceğiniz kullanışlı bir on parmak klavye öğrenme ve eğitim programıdır.  Ücretsiz olan 10 parmak klavye programları içerisinde beğeneceğiniz kaliteli bir yazılımdır.  Hızlı bir şekilde 10 parmak kullanarak Q klavye öğrenmenin ve hızlı yazım tekniklerinin öğretileceği bu yazılım sayesinde sizlerde birer katip gibi yazabileceksiniz.

rapid-typing-tutorRapidTyping, onparmak konusunda kendisini geliştirmek ve en iyi şekilde öğrenmek isteyenlerin indirmek isteyeceği hem eğleneceniz hemde klavyede yazma hızınızı arttırabileceğiniz güzel bir yazılımdır.  Hızlı bir şekilde 10 parmak yazmayı öğrenirken aynı zamanda eğlenecekisinizde.. Aynı evde birden fazla kişi var ise onlar için farklı kullanıcılar tanımlayarak derslerin karışmamasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve seri olarak hemde On Parmak yazı yazmayı isteyen herkesin kullanması gereken yazılımlardan birisi olan RapidTYping sitemizde yer alan diğer 10 Parmak Klavye programları gibi kalitelidir.

Hızınızı ve kontrolünüzü arttırdıkça bir üst kademeye geçerek dahada iyi bir hale gelebilirsiniz. Daha hızlı klavye kullanmak için bu tür programlar kullanıcıya çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

10 Parmak Türkçe klavye programı, bilgisayarda yazı yazma hızınızı arttıran ve on parmak kullanımında size rehberlik edecek olan ücretsiz bir yazılımdır.

 

 

771 kez indirildi
Halit Vuran

RapidTyping Tutor 10 Parmak Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Nettie dedi ki:

    10 parmak klavye programları içinde en iyisi. Full indirdim. RapidTyping Tutor çok iyi