TD Auto shutdown

TD Auto shutdown

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu262 KB
ÜreticiTD Software
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (262 KB)
520 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

TD Auto shutdown Otomatik Bilgisayar Kapatma ve daha bir çok işlevi yerine getirebilen ücretsiz bir yazılımdır. Bazı anlar vardırki bilgisayarınızı otomatik kapatmak veya yeniden başlatmak gibi işlemleri yaptırmanız gerekir. AMa bu anlarda TD Auto shutdown indirbilgisayar başında beklemekten daha önemli bir işiniz var ise tam aradığınız program TD Auto shutdown Otomatik bilgisayar kapatma programıdır.

Programın Genel Özellikleri

  • Bilgisayarı kapatma
  • Reset atma , Yeniden Başlatma
  • Oturumu kapatma
  • İşlem sonlandırma
  • Program çalıştırma
  • Simge durumuna küçültme

Belirli bir anda PC’nizi kapatmak için Windows Görev Zamanlayıcı kullanmak yapabileceğiniz işlemlerden birisidir ama çoğu kişinin bunu yapabilmek için yeterli bir birikimi veya zamanı olmayabilir.  Çok zor olmasa bile sizin yapamayacağınız anlar gelebilir.   Veya sadece bilgisayarı kapatmak değilde, yeniden başlatmak veya belirli bir saatte bir programı çalıştırmanız gerekebilir. Tüm bu işlemleri windows görev zamanlayıcısı ile yapabilirsiniz ama bunun için bilgisayarı iyi biliyor olmanız gerekir.

Otomatik kapanma, Güç-kapatma  yeniden başlatma , hazırda bekletme ve diğer komutları kullanabileceğiniz esnek kullanımlı ve basit bir program olan TD Auto shutdown tüm bu işlemleri sizin için yapabilir. Üstelik Türkçe ve Bedava.

 

 

520 kez indirildi
Halit Vuran