Ücretsiz TimeRecorder Hatırlatma Programı

Ücretsiz TimeRecorder Hatırlatma Programı

LisansShareware/Deneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu69.2 MB
ÜreticiSunShine Software Inc.
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (69.2 MB)
631 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

TimeRecorder Hatırlatma ProgramıTimeRecorder Hatırlatma Programı

TimeRecorder bir zamanlayıcı ve hatırlatma yazılımdır. Kişisel olarak yaptığınız işlemleri ve faaliyetleri kendi başınıza ne kadar takip edebilirsiniz? Böyle zamanlarda program bunları size hatırlatabilir.  Yazmak istediğiniz olayı direk yazmak yerine kopyalarak not halindede kaydedebilirsiniz. Bu programı indirin ve hayatınızdaki detayları hatırlamak zorunda kalmayın.

TimeRecorder, bir gün veya bir hafta veya daha uzun bir süre zarfında ne yaptığını veya ne yapmak istediğinizi kaydedebileceğiniz bir ajanda ve hatırlatma programıdır. Otomatik not yapıştırabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir yazılımdır. Bu bir zamanlayıcı, hatırlatıcı ve not, diğer bir deyişle, bir Kişisel Bilgi Yöneticisi programıdır diyebiliriz.  

Yapması gerekenleri sürekli unutan ve dalgınlık eğilimi çok fazla olan biri iseniz korkmayın bu herkesin ortak sorunudur.  Time Recorder tam bu iş için yazılmış harika bir hatırlatıcı progarmdır.

Bu program iyi organize etmek size zamanı daha verimli kullanmanıza olanak verir.  Kendinize küçük notlar bırakarak unutun bırakın Zaman Kaydedici her şeyi kontrol altında tutsun.  İş görevleri, kişisel görevler, önemli randevular, projeler … hepsini aklınızda tutmak zorunda değilsiniz. Siz hayatınızı geri alın gerisini yazılım dünyası halletsin.

Sitemizde yer alan diğer ajanda ve hatırlatma programlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

631 kez indirildi
Halit Vuran