Traffic Rider Iphone Motorsiklet Oyunu

Traffic Rider Iphone Motorsiklet Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu128 Mb
ÜreticiSoner Kara
İşletim SistemiIos 6.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (128 Mb)
620 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Traffic Rider Iphone için gayet güzel ve eğlenceli bir motorsiklet sürüş ve yarış oyunudur. Tamamı türkçe olan oyun ücretsizdir. Hiçbir özellik kısıtlaması bulunmadan full olarak oynayabilirsiniz. Ama bazı aşamaları daha çabuk geçmek istiyorsanız oyun içinde satın almalar yapabilirsiniz. Oyun görsel ve ses olarak gayet iyi iş çıkartıyor, seslerin tamamı gerçek motorsiklet sesleri kullanılarak oyuna aktarılmış. Bir çok farklı yarış modu ile sıkılmadan günlerce oynayabiliceğiniz eğlenceli bir motorsiklet oyunudur. Yapımcısı Türk olan bu program reklamları ile biraz bizi sıksada yinede ücretsiz bir oyuna göre çok iyi diyebiliriz.

20 civarında motorsiklet ile sürekli olarak yeni görevleri bitirmeye çalışacaksınız. Her görevde daha çok para kazanacak ve kazandığınız paralar ile yeni motorsikletler satın alabilecğiniz gibi eski motorsikletinizide geliştirebileceksiniz.

Traffic-rider-oyunu-game-apekOyunu oynayanlar genellikle bu oyun hakkında grafikleri çok iyi, oynadığım en iyi oyun gibi iltifatlarda bulunduklarını sizde göreceksiniz.

 

620 kez indirildi
Halit Vuran