Ücretsiz Aimp Android Apk Yükle

Ücretsiz Aimp Android Apk Yükle

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiArtem Izmaylov
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
465 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Aimp Android Apk Müzik Dinleme ve Video izleme Uygulaması ücretsiz indir ve Yükle

Aimp Müzik çalar uygulaması bilgisayarlarımızdan mobile geçen bir başka başarılı uygulama olarak önümüze çıkıyor. Androide gelen bu efsane Müzik çalar ve video izleyici daha az yer kaplayarak ve cihazınızı yormadan bilgisayar ortamındaki tüm özelliklerini koruyarak android saflarınada geldi.  Radyo ve Mp3 dinlemek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirm.  Ape, MPGA, Mp3, Wav, Ogg, UMX, Mod, Mo3, Se, S3M, Mtm, Xm, Aac, Flac, Mp4, M4a, M4b, Mpc, Wv ve Opus dosya türlerindeki tüm müzik dosyalarını ve videoları sorunsuz bir şekilde çalıştırmaktadır.

AIMP, ayrıca sınırsız sayıda özellik parametrelerini uygularken müzik dinleyebileceğiniz sekiz bantlı bir ekolayzıra sahiptir.

Diğer taraftan, uygulama müzik dinlemeyi kolay hale getiren birçok özelliğe de sahiptir. Manuel olarak, çalma listenizi sıralayabilir, sanatçıları arayabilir ve hatta döngü içinde çalan bir çalma listesi bile oluşturabilirsiniz.

Download AIMP, ekranınız kilitliyken bile kullanabileceğiniz müzik erişiminin kolay bir yoludur. Bu müthiş uygulamada kaliteyi ve kolaylığı bulacaksınız.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

465 kez indirildi
Halit Vuran