Ücretsiz Aimp Android Apk Yükle

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiArtem Izmaylov
  • İşletim Sistemi A

Aimp Android Apk Müzik Dinleme ve Video izleme Uygulaması ücretsiz indir ve Yükle

Aimp Müzik çalar uygulaması bilgisayarlarımızdan mobile geçen bir başka başarılı uygulama olarak önümüze çıkıyor. Androide gelen bu efsane Müzik çalar ve video izleyici daha az yer kaplayarak ve cihazınızı yormadan bilgisayar ortamındaki tüm özelliklerini koruyarak android saflarınada geldi.  Radyo ve Mp3 dinlemek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirm.  Ape, MPGA, Mp3, Wav, Ogg, UMX, Mod, Mo3, Se, S3M, Mtm, Xm, Aac, Flac, Mp4, M4a, M4b, Mpc, Wv ve Opus dosya türlerindeki tüm müzik dosyalarını ve videoları sorunsuz bir şekilde çalıştırmaktadır.

AIMP, ayrıca sınırsız sayıda özellik parametrelerini uygularken müzik dinleyebileceğiniz sekiz bantlı bir ekolayzıra sahiptir.

Diğer taraftan, uygulama müzik dinlemeyi kolay hale getiren birçok özelliğe de sahiptir. Manuel olarak, çalma listenizi sıralayabilir, sanatçıları arayabilir ve hatta döngü içinde çalan bir çalma listesi bile oluşturabilirsiniz.

Download AIMP, ekranınız kilitliyken bile kullanabileceğiniz müzik erişiminin kolay bir yoludur. Bu müthiş uygulamada kaliteyi ve kolaylığı bulacaksınız.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar