Ücretsiz CamStudio İndir

Ücretsiz CamStudio İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.96 Mb
ÜreticiCamStudio
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.96 Mb)
456 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ekran Kayıt Programı CamStudio 2.6

CamStudio Ücretsiz  bir bilgisayar ekranını kayıt etme, videosunu çekme işlemleri için kullanabileceğiniz işlevsel bir ekran videosu kayıt programıdır. Bedava ve yasal bir program istiyorsanız ve çok profesyonel işlerde kullanmayacaksanız bu video ekran kaydetme işiniz daha çok amatör bir iş ise bu ücretsiz ve başarılı yazılımı mutlaka denemelisiniz. CamStudio bir çok ücretli ekran kayıt etme programı ile başa baş mücadele edebilecek aaf_cf6_300_300-rendersoft-camstudiobir yazılımdır.   Programda kaydettiğiniz ekran videolarınızı Camstuidio ile SWF ve AVI  formatlarında kaydededebilirsiniz.   Basit bir arayüzü olan program size kolay bir kullanım sunmaktadır. Biraz bu işlerden anlayan herkes kolaylıkla programı kullanabilir ve ekran videolarını kayıt edebilirsiniz.   Programı çalıştırdığınızda karşınıza çıkan menüde ekran kaydı alma ve durdurma seçeneklerini göreceksiniz.  Ayrıca Ekran boyutunu ayarlama veya belirli bir alanın görüntüsünün kaydedilmesini istiyorsanız bölüm işaretlemeside yapabilirsiniz.

Cam Studio Ücretsiz programının en büyük avantajlarından biri ise eklentileridir. Eklentiler sayesinde çekeceğiniz videoları çok daha kaliteli hale getirmeniz mümkündür.  Program çalışırken, ekran videolarına ilişkin kayıtlar devam ederken ses ve diğer ayarlarınızı programın ana menüsünden ayarlara girerek çeşitli şekillerde düzenleyebilirsiniz.  Videodan Ses kayıtlarını çıkartmanızada yarayan Cam Studio ile Swf formatındaki videolarınızı Avi şeklinde değiştirebilirsiniz.

Camtasia Studio ücretsiz olarak temin etmeniz sizi tatmin etmiyor ve yasal olmayan yollara girmek istemiyorsanız bedava olarak benzer şekilde geliştirilen CamStudio ekran kayıt programını kullanabilirsiniz.  Benzer bir çok özelliği olan bu iki yazılım temelde aynıdır. En büyük fark çekilen videolar üzerinde düzenleme imkanının camstudio içerisinde olmamasıdır.

456 kez indirildi
Halit Vuran