Ücretsiz Miro Hd Video, Müzik , İnternet Tv İzleme ve indirme Programı

Ücretsiz Miro Hd Video, Müzik , İnternet Tv İzleme ve indirme Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1439 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

miro internet tv www.ucretsizprogram.orgAçık Kaynak kodlu bu program ile en iyi video oynatıcılarından birine sahip olmuş olacaksınız. Eskiden Democracy Player olarak bilinen bu program birçok özellik ile ücretsiz playerler arasında öne çıkmaktadır. Bu program sadece bir izleme aracı değil aynı zamanda bir indirme programıdır.  Sürekli gelişen kanal seçenekleri ile internet TV şovlarını ve videolarını hem izleyebilir hem de indirebilirsiniz.

Miro Tüm video formatlarını oynatabilme aynı zamanda youtube gibi sitelerden ve çeşitli tv kanallarından yayınları indirmenizede olanak sağlar.

Herhangi bir kopyalama olmadan – Bu iTunes ile Miro arasında geçiş yapmak çok kolaydır.  Sadece müzik ve video klasörlerini  Miro ile işaretleyin ve bu dosyaları otomatik oynatabilsin.
Telefonunuza senkronize olmadan tam bir müzik çalar gibi hareket edebilir. Miro tablet ve android telefonlar içinde  iyi müzik ve video oynatıcıdır.

Açık kaynak kodu nedeniyle sürekli gelişime açıktır ve güvenlidir. Açık kaynaklı yazılımlar her zaman çok güçlüdür.

İndir

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1439 kez indirildi
Halit Vuran