Ücretsiz Skymonk Dosya İndirme Programı

Ücretsiz Skymonk Dosya İndirme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
5750 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
skymonk

skymonk indir, premium indir, premiumkey

Skymoonk 2 İndir

Skymonk zamanın kaliteli dosya indirme programlarından birisidir. Fakat malesef son zamanlarda özellikle chrome tarafından zararlı olarak gösterilmesinden yana giderek düşen bir talep ve sonunda kapanan bir siteye dönüşmüştür. Şuanda üzülerek görüyoruzki Skymonk indirmeleri çalışmamaktadır.  Dolayısıyla tarihin bir efsanesi daha tozlu raflarda yerini almıştır.

Skymonk Nedir Nasıl Çalışır

Skymonk ile letitbit.net sunucularından yaptığınız indirmelerde bekleme yapmak zorunda kalmazsınız. Kayıt olarak 35 Kb. gibi bir hız ile indirme yapabilirsiniz.

Bu tür sitelerden yapılan indirmelerde premium kullanıcı olmadığınız zaman herhangi bir kesinti olduğunda indirmenizi yeniden yapmak zorunda kalırsınız.  Skymonk bu sorunu engellemektedir.  Kesinti olsa bile kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar.

Hızı artırmanın şuanda tek bir yolu var oda premium kullanmak.

Skymonk sadece letitbit.net suncularında değil diğer tüm dosya indirmelerinizdede kullanabileceğiniz bir yazılımdır.İndir

ÖNEMLİ NOT : SKYMONK DOSYASI ŞUANDA GOOGLE TARAFINDAN ZARARLI OLARAK ADLANDIRILDIĞI İÇİN Chrome tarayıcı ile İNDİRİLEMEMEKTEDİR. SİTEMİZDE YER ALAN DİĞER İNDİRME YÖNETİCİLERİNE BURADAN BAKABALİRSİNİZ..

Yada Firefox veya İnternet Explorer kullanarak indirmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca 3.indirme seçeneği ile kendi sitemizden sıkıştırılmış dosya olarak indirime sunmuş bulunmaktayız.

5750 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz Skymonk Dosya İndirme Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. murat dedi ki:

    çok güzel