Video Downloader Professional Chrome indir

Video Downloader Professional Chrome indir

LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu176 Kb
ÜreticiStartpage24
İşletim SistemiChrome
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (176 Kb)
794 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 3.5]

Google Chrome Video indirme Eklentisi İndir Yükle

Google Chrome Video indirme eklentisi sayesinde video izleme alışkanlığı olan kişiler artık videoyu izlerken onu indirebilecek ve böylelikle istediği zaman internet bağlantısını kullanmadan yeniden izleme şansına sahip olacak. Eklenti olarak chrome tarayıcınıza kurulan Video Downloader bir çok sitedeki videoları indirmeyi destekler. Youtube video indirme için kesinliği yoktur ama çoğu zaman indirme işlemi başarılı bir şekilde başlamaktadır.

Video Downloader Profesional Özellikleri

Video izleme sıklığı çok olan kişilerde indirme yapma şansı tanır. Hızlı ve sorunsuz indirme imkanı sunar. Youtube ve 100lerce video sitesinden indirme yapabilmeniz için tasarlanmıştır. İstediğiniz videoları, film ve klipleri izlerken indiririr.  Video Downloader adındanda anlaşılacağı için her türlü videoyu neredeyse tüm video sitelerinden indirmek üzere tasarlanmıştır.  Video Downloader Professional Nasıl Kullanılır bilmiyorsanız veya daha önce böyle bir eklenti kullanmadıysanız çok sorun etmenize gerek yok.

 

Video Downloader professional Genel bakış

Öncelikle eklentiyi indirmek için Hemen indir düğmesine tıklayın. Karşınıza gelecek ekranda sağ üst tarafta bulunan Chrome ekle Düğmesine tıklayın. Daha sonra video indirmek için hazır bir eklentiniz olacak. Geri kalan işlem Çok basittir.  Kolay bir kullanım şekli vardır.  Öncelikle, youtube veya bir dizi film sitesine girip istediğiniz videoyu çalıştırın. Daha sonra tarayıcınızın sağ üst köşesinde aşağı doğu inen yeşil ok düğmesine basın. Orada indirilmeye hazır video dosyasını göreceksiniz. Tek yapmanız buradan istediğiniz dosyayı bulup tıklayarak indirme işlemini başlatmanız.

Google Chrome eklentileri gün geçtikçe gelişmekte ve bir çok konuda hayatımıza kolaylıklar sağlamaktadır. Daha önce Sadece Firefoxta bulunan eklenti özelliklerini bir çok tarayıcı artık uygulamaya koymuş durumda.

Video Downloader professional indir ve Kur

Video Downloader İndirme işlemi chrome Web mağazası üzerinden yapılmaktadır. Dolayısıyla güvenlidir ve gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. Kurulum için öncelikle sitemizdeki hemen indir düğmesine basmanız gerekir. Daha sonra web mağazasına yönlendirileceksiniz. Burada Chrome ekle düğmesine bastıktan sonra kurulum başlayacaktır.

 

794 kez indirildi
Halit Vuran