Ücretsiz SlimDrivers Otomatik Driver Bulma ve Kurma Programı

Ücretsiz SlimDrivers Otomatik Driver Bulma ve Kurma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 Mb
ÜreticiDriverUpdate
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1 Mb)
71988 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(14 votes, average: 3,79 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Güncellendi 07-05-2018SlimDrivers www.ucretsizprogram.org

Sürücü Bulma ve Kurma Yazılımı SlimDriver ücretsiz olarak size bilgisayarınızdaki tüm driver dosyalarını güncelleme, bulma ve kurma konusunda yardımcı olur. Ücretli bir çok ürüne göre çok iyi sonuçlar verebilen Slimdriver ile tüm driver dosyalarınızı güncelleyebilirsiniz. 1 Mb Boyutundaki kurulum dosyası ile gelen yazılımı çalıştırdıktan sonra eksik veya güncel olmayan tüm driverlarınızı taratır ve internet üzerinden güncel olanları bulup kurmanıza yardım eder. Microsoft Altın Partner sertifikasına sahip olan firma tarafından üretilen ücretsiz otomatik driver bulma ve kurma progamıdır. Ücretli versiyonu ile arasındaki tek farklılık ücretli versiyon sürekli olarak kendisi tarayıp arar ve güncellemesini yapar. Ücretsiz sürümde ise belirli aralıklarla sizin tarama yaptırmanız gerekir.

Programın Başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

DriverUpdate birden fazla bilgisayar sürücüleri ödüllü bulut teknolojisini kullanır.

için yapılan güncellemeler bilgisayarınızın daha iyi çalışmasını sağlar. Bu program hataları önler ve hatta gelecekteki sorunları daha hızlı tamir etmek için size yardımcı olur.

SlimDrivers ve DriverUpdate ile, PC’nizde çeşitli sürücülerin kontrolünü alabilir.Hızlı kurulum,ile hemen  eski sürücüleri bularak güncellemek  çok kolay. Tek işaretleme ile hemen yükleme yapar.

PC performansı sizi soymak hataları ortadan kaldırır., Kırık sürücüleri bulmak ve düzeltmek için sürücü yönetiminde yenilikler kullanın

Saniyeler içinde herhangi bir bilinmeyen bileşeni tespit eder ve size bilgi verir.  Ekran kartı için en iyi optimizasyonu sağlar  Donanım çakışması önleyerek dramatik hata olasılığını düşürür

yukle

 

71988 kez indirildi
Halit V.

Ücretsiz SlimDrivers Otomatik Driver Bulma ve Kurma Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. tektek dedi ki:

    tektek ındrmek zorunda bırakıyor

    • Halit V. dedi ki:

      Tüm driverleri tek seferde indirebilirsiniz ama buda 2 gb gibi bir alan ihtiyacı doğuruyor malesef