UltraSurf

UltraSurf İndir – Yasaklı Tüm Sitelere Giriş Programı

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiUltraTech
  • İşletim Sistemi W

UltraSurf 18.06 Versiyonu İndir

Ultrasurf Programı 2001 Yılında kurulan Ultrareach Internet Corp tarafından internetteki kısıtlamaları gidermek için programlandı. 2002 yılında tüm kodlamaları biten ve en popüler anti sansür uygulamalarının başında kendisine yer bulan Ultrasurf ücretsiz olarak kullanıcıların sansür ve yasaklamaları aşmalarına olanak sağlıyor.  Özellikle Çin ve İran gibi baskıcı rejimlerin internet kısıtlamalarının yoğun olduğu dönemlerde kullanım oranı çok fazla arttığı için bazen yavaşlama ve kesintiler yaşansada bir çok vpn uygulamasından daha verimli işler çıkartıyor. 

UltraSurf Nedir? Ne İçin Kullanılır

UltraSurf internetin yoğun bir şekilde sansür edildiği ve internet kullanıcılarının aktivitelerinin izlendiği Çin ve benzeri ülkelerdeki  internet kullanıcıları için tasarlandı. Bu Program ve diğer Anti Sansür araçlarının ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla bilgiye özgürce erişim imkanı dahada arttı.  UltraSurf 10 yıllık bir geliştirme sürecinden sonra artan sansür tekniklerine karşı daha esnek ve uyarlanabilir çözümler sunmayı başarmıştır.  

UltraSurf İndir
UltraSurf Ücretsiz Anti Sansür Programı


Ultrasurf Çin’de internet kullanıcılarına yardım etmede göstermiş olduğu başarı sayesinde adından çokça söz ettirmiş ve Çin sınırlarının çok ötesinden tanınmasını sağlamıştır. Şuanda dünyadaki en popüler Anti Sansür programı olarak gösterilmektedir. Bugün, Ultrareach, 180’den fazla ülkeden milyonlarca kullanıcıya sahiptir.

Ultrasurf ayrıca internet kullanıcılarının iletişimlerini şifrelemelerine ve ziyaret ettikleri web sitelerinden IP adreslerini korumalarına yardımcı oluyor.

UltraSurf İndir Ve Kur 

Ultrasurf (Windows İstemcisi) , kullanıcıların güvenli bir şifreli tünel aracılığıyla web sitelerini güvenli ve ücretsiz bir şekilde ziyaret etmelerini sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Küçük bir dosyadır ve Kurulum gerektirmez.   Ultrasurf, Microsoft Windowsun tüm sürümleri ile uyumlu çalışmaktadır. Tarayıcı olarak Firefox veya Googhe Chrome kullanmaya özen gösterin. 

Google Chrome İndir

Firefox Tarayıcısı İndir

Programı kullanmak için sadece zipten çıkarttığınız dosyayı çift tıklamanız yeterlidir. Daha Sonra sunucuları sayesinde şifreli bir tünel oluşturulacak ve bilgileriniz güvende kalacaktır. Aynı Zamanda Google Chrome kullanıcıları tüm işlemleri için Otomatik olarak Gizli modu kullanacaklardır. 

UltraTech Linux, Mac ve Android sürümleri bulunmaktadır. Bunlar için ileriki dönemlerde sizlerle detaylı yazılar paylaşılacaktır. Ama şimdilik indirme linklerini sizinle Paylaşıyoruz. 

UltraSurf Linux Download

UltraSurf Mac Download


UltraSurf Android Download

UltraSurf Videolu Tanıtım 

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
in pulvinar diam libero. commodo justo dapibus libero quis suscipit ut elit.