Üniversiteye Hazırlanıyorum Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMesut GÜNGÖR
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Üniversiteye Hazırlanıyorum Android Apk İndir

Üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerin, adayların, mezunların mutlaka cep telefonunda bulundurması gereken bir uygulama.  Telefon ekranında bir kafede otururken bile soru çözebilir, pratik yapabilirsiniz.  

Milli Eğitim lise müfredatı temel alınarak hazırlanmış tüm derslerin konu başlıklarına ulaşabilirsiniz.Yeni geliştirilen konu takip sistemi sayesinde, konuyu kaç kaynaktan bitirdiğinizi veya kaç kez tekrar ettiğinizi konu başlıklarına yıldız ekleyerek, konu takibini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Konu hakimiyetinizi ölçmek için verdiğiniz yıldızlarla, sınav konularının yüzde kaçını bitirdiğinizi ilerleme bölümünden görebilirsiniz.

BU UYGULAMA İLE NELER YAPABİLİRİM?

✔ Milli Eğitim lise müfredatı temel alınarak hazırlanmış tüm derslerin konu başlıklarına ulaşabilirsiniz.Yeni geliştirilen konu takip sistemi sayesinde, konuyu kaç kaynaktan bitirdiğinizi veya kaç kez tekrar ettiğinizi konu başlıklarına yıldız ekleyerek, konu takibini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Konu hakimiyetinizi ölçmek için verdiğiniz yıldızlarla, sınav konularının yüzde kaçını bitirdiğinizi ilerleme bölümünden görebilirsiniz.

✔ Dersler bölümü konu takibini kolaylaştırmak için YGS, LYS-1, LYS-2, LYS-3, LYS-4 ve LYS-5 sınavlarına göre kategorize edilmiştir.

✔ Hangi dersten kaç soru çözdüğünüzü uygulamaya ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda o gün, o hafta ve toplamda kaç soru çözdüğünüzü ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

✔ Kaç saat çalıştığınızı süre bilgilerini girerek veya kronometreden alarak ekleyebilirsiniz. O gün, o hafta ve toplamda kaç saat çalıştığınızı yine aynı ekrandan görebilirsiniz.

✔ Arşiv özelliği sayesinde takvimden hangi gün kaç soru çözdüğünüzü ve kaç saat çalıştığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Takvimdeki her hangi bir güne soru sayısı ve süre ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Takvim sizin için soru sayısı ve süre eklenmiş günleri farklı renklendirir. Aynı zamanda takvimden o ayda kaç soru çözdüğünüzü, kaç saat çalıştığınızı da görebilirsiniz. Eğer o ay ÖSYM’nin üniversite sınavı varsa o günün renginden anlayabilirsiniz.

✔ Grafik özelliği sayesinde soru sayısı ve süre bilgilerini haftalık ve aylık çizgi grafiği şeklinde görebilir, grafiklerde hedef belirleyebilirsiniz. Hedefleriniz grafiklerde hedef çizgisi olarak gözükecektir.

✔ Hedeflediğiniz üniversiteyi ve bölümü seçip her an gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

✔ Günün Sözü özelliği sayesinde yüzlerce özlü söz uygulamanın ana sayfasında sizleri bekliyor. Özlü sözleri paylaşım butonuyla arkadaşlarınıza mesaj olarak da gönderebilirsiniz.

✔ Deneme sonuçlarınıza göre tahmini puan hesabınızı yapabilirsiniz. Hesaplanan sonuçları kaydedebilir, kayıt bölümünden kayıt adlarını değiştirebilirsiniz.

✔ Geri sayım özelliği sayesinde sınavlara kaç gün kaldığını görebilirsiniz.

✔ Örnek tercih listenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

✔ Widget özelliği ile hedefiniz, günlük ve haftalık soru sayısı ve süre bilgileri her zaman gözünüzün önünde.

Üniversiteye Hazırlanıyorum bir performans,verimlilik ve takip programıdır.

Özellikler:

1. Konu Takibi
2. Soru Sayısı Takibi
3. Süre Takibi
4. Grafikler
5. Tercih Listem
6. Hedef Belirleme
7. Günün Sözü
8. Takvim
9. Puan Hesaplama
10. Geri Sayım
11. Widget

İçerik:

1- 396 Konu Başlığı (Milli Eğitim Bakanlığının lise müfredatı temel alınarak hazırlanmıştır.),
2- 190 Üniversite (Türkiye’de bulunan üniversite isimleri ve logoları eklenmiştir.),
3- 723 Bölüm (ÖSYM 2016 Tercih Kılavuzundan faydalanılarak eklenmiştir.),
4- 158 Özlü Söz (Başarı ve çalışma ile ilgili özlü sözlerden derlenmiştir.).

Sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerimiz ve mezun adaylar için konuların verimli çalışılması, çalışılan konular ile ilgili bol bol pratik yapılması, sürenin verimli kullanılması ve bunun yanında motivasyonun yüksek tutulması oldukça önemlidir. Bu düşünce ile yola çıkarak sizlere sınavlara hazırlanırken yardımcı olacak, onlarca özelliği bir arada sunabilen Üniversiteye Hazırlanıyorum uygulamasını geliştirdik. Tüm özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar