Yandex.Navigasyon Windows Phone

Yandex.Navigasyon Windows Phone

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.83
ÜreticiYandex
İşletim SistemiWindows Mobile
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.83)
592 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Windows Mobile Cihazlar için Yandex.Navigasyon Ücretsiz indirin

Artık adres bulmak daha kolay, Yandex Navigasyon sayesinde aradığınız bir adresi hızlıca bulabilirsiniz.  Pahanı navigasyon cihazlarına para vermek zorunda değilsiniz. Sesli yönlendirmesi ve harita üzerinde yerinizi doğru tespit edebilmesi sayesinde sizi kolayca aradığınız adrese ulaştıracaktır.

yandex-navigasyon-indirDesteklenen işletim sistemleri ; 

Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8

— Kurumlara göre aramada kategori listesini genişlettik;

— Uygulamanın sıkça çökmesi ile ilgili çok sayıda yorum aldık ve bunun sebebini bulup düzelttik;

— Sesli arama sırasında uygulamanın çökmesine neden olan hatayı düzelttik. İyi yolculuklar! Yandex.Navigasyon Ekibi Trafikten nefret etmeyin, uzak durun! Yandex.Navigasyon, anlık trafik durumunu göz önünde bulundurarak yön tarifi yapan ve trafik durumuna göre alternatif yollar çizen ilk ücretsiz navigasyon uygulamasıdır.

Yandex.Navigasyon, sürüş keyfini artırmak için yenilikler getiriyor; – Sizi en boş ve hızlı gidebileceğiniz yoldan götürür – Sizi kapalı yollar ve trafik yoğunluğu hakkında bilgilendirir

– Sesli komutlar ile sizi yönlendirirken yola odaklanmanızı bozmaz – Yazmanıza gerek kalmadan sesli arama ile yolu bulur – Yolunuz üzerindeki kurumları anında bulur ve isterseniz sizi oraya götürür – 3 boyutlu binalar, gece ve gündüz modu ile navigasyonu keyifli hale getirir – Otomatik güncellenen haritalar ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar *

– Yeni yollar keşfetmenizi, yeni yerler görmenizi sağlar Test sürüşü için bir şans verin ve sizin için neler yapabildiğini görün! Hem sürüşten hem hayattan keyif almaya bakın!

* Operatörünüz, veri kullanımını ücretlendirebilir.

592 kez indirildi
Halit Vuran