1Mobile Market indir

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Android İçin Alternatif Uygulama Marketi – 1Mobile Market (Free Android Store)

1Mobile Market uygulaması, Her Türlü Android tabanlı akıllı cihazlarda, yeni nesil cep telefonlarında kullanabileceğiz ücretsiz bir Google play market benzeri alternatif bir uygulama indirme merkezidir. Google Playe oranla daha az sayıda uygulama olması sizi korkutmasın tam aksine seçmece ve kaliteli uygulamaları milyonlarca uygulama içinde kaybolmuş kaliteli uygulamaları aramakla uğraşmadan bulabileceğiniz gayet güzel bir alternatif android uygulama indirme marketidir.  Bir çok alternatif uygulama marketi mevcuttur. Sitemizde yer alan

google play benzeri android market kaliteli uygulama indir

google play benzeri android market kaliteli uygulama indir

diğer alternatif uygulama marketlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.   1Mobile Market diğer bir çok uygulama marketinin aksine size tam ihtiyacınızı vermek için tasarlanmıştır.  Akıllı telefonunuzda yer alan uygulamaları tespit ederek nelerle ilgilendiğinizi tespit ederek karşınıza filtre edilmiş sonuçlar çıkartmaktadır.  Kelimenin tam manasıyla 1Mobile tam olarak sizin ihtiyaçlarınızı biliyor ve ilgi alanınıza hitap edebilecek kaliteli uygulamaları indirmenizi sağlıyor. Bedava olarak Sahip olabileceğiniz binlerce uygulamayı size en iyi filtrelenmiş sonuçlar ile sunabiliyor.

Bedava olarak indirilebilecek 1Mobile Market uygulama dosyası  basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Menülerine kolay erişiminiz mevcuttur. Sol tarafta bulunan menüsü ile kategorileri ve ayarları görmeniz mümkün.  İndirmek istediğiniz uygulamaya tıkladığınızda karşınıza klasik bir tanıtım sayfası ve ekran görüntülerini bulabileceğiniz menü çıkacak ve aynı menüde Yükleme butonunu da görebiliyorsunuz.   Geri Kalan ise basit bir tıklama ile uygulamayı indirmek ve uygulamanın keyfini sürmektir.

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar