Aptoide indir

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Aptoide Android Uygulama indirme Mağazası google play store benzeri ücretsiz bir android apk indirme yapabileceğiniz kullanışlı ve google play şartları nedeniyle içinde bulunamayacak bir çok uygulamayı barındırmaktadır. Bu uygulama diğer android mağazaları mantığıyla çalışmaktadır. Öncelikle bu uygulamayı indirirsiniz. Daha sonra play store bağlanır gibi Aptoide Markete bağlanır ve katagoriler içerisinden istediğinize girerek yüzbinlerce uygulamaya erişebilirsiniz.  Şuanda Aptoide içerisinde 205.000 bin farklı mağaza ve 715.000 civarında uygulama bulunmaktadır.

En büyük bağımsız Android dükkanı olarak karşımıza çıkmaktadır.  Google Playde bulunan sıkı politikalar olmaması nedeniyle daha fazla uygulamaya sahip olduğunuz gibi bazı gevşeklikler nedeniyle saçma sapan uygulamalarla karşılaşmayacağınız bir platform olan Aptoide Mağaza size aynı zamanda uygulamaları kaldırma, geçmişlerini temizleme gibi seçenekleride uygulama içerisinde yapma şansı tanımaktadır. Yıldızı hızla parlamakta olan Aptoide her android kullanıcısının mutlaka sahip olmak isteyeceği ücretsiz ve kaliteli bir mağazadır.

Uygulama içerisinde Bulunan yetişkin içeriğe erişimi açma ve kapatma sayesinde filtreleme yapabilir veya dilerseniz +18 olarak tabir edilen uygulamalarada erişmeniz mümkün olacaktır.

Aptoide Market içerisinde,

Books & ReferenceBusinessComicsCommunicationEducationEntertainment (Kitaplar ve Yazılar)

FinanceFood & DrinkHealth & FitnessLibraries & DemoLifestyleMaps & NavigationMedia & VideoMusic & AudioNews & MagazinesPersonalizationPhotographyProductivityShoppingSocialSportsToolsTransportTravel & LocalVideo Players & EditorsWeather

Oyunlar Katagorisi altında ; ActionAdventureArcadeArcade & ActionBoardCard, casino oyunları ve daha bir çok eğlenceli içeriğe erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar