360 Security Android Full Güvenlik Paketi

360 Security Android Full Güvenlik Paketi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
Üretici360 Mobile Security
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
610 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

360 Security Android Full Güvenlik ve Hızlandırma Paketini indirerek telefonunuza rahat bir nefes aldırabilirsiniz. Türkçe olması açısından kullanıcıya çok büyük kolaylık sağlamaktadır. İşin özünde bir güvenlik yazılımı olmasına rağmen bir çok işlevi içinde barındırmaktadır. Gereksiz dosya temizleme, Ram temizleme, güç tasarrufu sağlama, Hırsızlığa karşı koruma gibi bir çok extra kullanıcıya faydalı özelliği içinde barındıran bir komple android temizlik, bakım ve güvenlik programıdır.  360 Security Masaüstü bilgisayarlardan aşina olduğum ama çokta popüler olmayan bir yazılım iken android için gerçekten kaliteli bir ürün ortaya koyduklarını söyleyebilirim.
360-Security-Android-FullindirAntivirüs Motoru sayesinde telefonunuza veya tabletinize indirdiğiniz tüm uygulamaları, hafıza kartında bulunan dosyaları ve harici olarak bağlantı kuracağınız her yerden bulaşabilecek virüs, truva atı, solucanlar, reklam yazılımları ve diğer bir çok zararlı içeriğe karşı anlık koruma sağlar.

Gereksiz Dosya Temizleyici  Hızlı ve etkili bir biçimde tek bir tıklama ile telefon hafızasında bulunan tüm gereksiz ve atık olarak tabir edebileceğimiz dosyaları temizler.  Ayrıca Android sisteminde yer alan ama çoğunlukla kullanılmayan dosyaları silerek fazladan alan oluşturur. Bu sayede performans artışı sağlanır. .
Hafıza Arttırıcı Sayesinde masaüstü bilgisayarlardada karşılaştığımız sorunlardan biri olan ram tüketiminini düzenler. Daha önceden çalışmış ve askıda kalmış uygulamalar nedeniyle kullanılan hafızayı temizler. Ön bellekte yer alan ram atıklarını temizler.
Güç Tasarrufu Artık herkes için bir sorun olan şarj bitmesi meselesine küçükte olsa bir katkı sağlamaktadır. Kendi içerisinde barındırdığını iddia ettikleri özellikler sayesinde otomatik temizleme yapar ve böylelikle güç konusunda size yardımcı olur. Pil gücünün en düşük olduğu zamanlarda gereksiz uygulamaları devre dışı bırakır.
Anti-hırsızlık
Tüm fonksiyonların tek bir özellikte birleştiği Anti-hırsızlık çözümü ile çok sevdiğiniz telefonunuzu kaybetmezsiniz. Sil, Yerini Belirle, Uyar ve Kilitle özelliklerinin hepsi kaybolan telefonunuzu bulmanıza ve kişisel verilerinizi korumanıza yardımcı olur. Web arayüzümüz http://findphone.360safe.com ile hırsızlık önleme özelliklerine uzaktan erişim sağlayıp tetikleyebilirsiniz.
Gizlilik
Gizlilik & Uygulama Kilidi – Cihazınızdaki uygulamalar, mesajlar, fotoğraf albümleri, diğer önemli ve özel belgeler gibi verileri koruyarak, bu belgelerin yanlış kişilerin eline geçmesini önler.
Gerçek Zamanlı Koruma
Önceden indirilmiş uygulamaları ve 360 Security kurulumdan sonra yükleyeceğiniz tüm Uygulama/ Apk dosyalarını anında tarar ve kurulum sürecinde anormal hareketlerde bulunması durumunda uyarı verir.

 

610 kez indirildi
Halit Vuran