Bip indir

 • 3.2
 • 5 ratings
5 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%20%40%40%0%
5 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%20%40%40%0%
5
0
4
2
3
2
2
1
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiLifecell
 • İşletim Sistemi A
 • 3.2/5
 • 5 ratings
5 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%20%40%40%0%

Bib Messenger Ücretsiz İndir- Güncellendi 2017

Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olan kaliteli bir anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma ve sosyal medya uygulaması olan Bip Messenger Turkcell Reklam departmanının ilgi çekici reklamı ile gündemimize girmiş oldu. Whatsapp benzeri olan bir uygulama ile kolayça anlık mesajlaşma veya sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Türkcell abonelerine haftada bir Turkcell Hesabım Uygulaması üzerinden dağıttığı hediyelerdede sıklıkla bip ile ilgili dakika ve GB internet hediyeleri vermektedir. Türkcell reklam işini iyi yapıyor hakkını vererek yazıya devam edelim. Uygulamanın özelliklerine baktığımızda bir bib-indir-apknevi Whatsapp benzeri ücretsiz bir uygulama gibi karşımıza çıkmakta. Tabiki Özelilklerine baktığımızda daha üstün olduğu alanlar mevcut.  Her ne kadar turkcell patentli bir uygulama olsada tüm operatörlerden kullanıcılar bu uygulamayı google play store aracılığı ile indirip kullanabilirler.

Iphone için Bip indirmek için buraya tıklayınız. 

BİP TÜM ÖZELLİKLERİ- BİP HAKKINDA HERŞEY

Kısaca Bib özelliklerini tanıtmak gerekirse ; Bib Nedir, Ne işe Yarar, Özellikleri Nelerdir?

Sesli ve görüntülü arama: BiP’teki tüm sevdiklerinizle internet üzerinden, yüksek kalitede ve ücretisz sesli ve görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz.

Kaybolan mesaj: BiP’e özel kaybolan mesaj özelliğiyle sevdiklerinizle mesajlaşırken, mesajlarınızın belirlediğiniz süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik: Yiğit Özgür’ün sadece BiP’e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmalar ile Türk usulü birçok çıkartma ve caps BiP’teki sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.

Caps yaratma: BiP’ten varolan bir fotoğrafınızı kullanarak veya yeni fotoğraf çekerek kendi CAPSinizi yaratıp tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Herkesle iletişim kurabilme: Tüm iletişiminizi BiP’e taşıyabilirsiniz! BiP’li olmayan arkadaşlarınızla da BiP’in içerisinden SMS ya da MMS atarak ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Grup mesajlaşma: Birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşabilirsiniz.

Konum paylaşma: Birebir veya grup mesajlaşmalarınızda bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.

Tamamen türkiyede geliştirilen bir ürün olan Bip ücretsiz bir iletişim platformu sunmaktadır. Yüksek kaliteli ve güvenlikli bir görüşme yapmanızı sağlar.

BİP indir ve Kur

Bip Android uygulamasını indirmek ve kurmak çok kolaydır. Bip indirmek için öncelikle sitemizde yer alan hemen indir düğmesi aracılığı ile google play sunucularına bağlanmanız gerekmektedir. Bu aşamada kur düğmesine bastığınız andan itibaren kısa süre içerisinde kurulum gerçekleşecektir. Kurulum sonrasında sizden bir takım izinler isteyecektir. Bu izinleri verdiğimiz taktirde sorunsuz olarak bip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 • 3.2/5
 • 5 ratings
5 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%20%40%40%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar