Bip indir

Bip indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu39 Mb
ÜreticiTurkcell
İşletim SistemiAndroid 4.0 +
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (39 Mb)
4295 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 3 Oyu: 2.3]

Bib Messenger Ücretsiz İndir- Güncellendi 2017

Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olan kaliteli bir anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma ve sosyal medya uygulaması olan Bip Messenger Turkcell Reklam departmanının ilgi çekici reklamı ile gündemimize girmiş oldu. Türkcell reklam işini iyi yapıyor hakkını vererek yazıya devam edelim. Uygulamanın özelliklerine baktığımızda bir bib-indir-apknevi Whatsapp benzeri ücretsiz bir uygulama gibi karşımıza çıkmakta. Tabiki Özelilklerine baktığımızda daha üstün olduğu alanlar mevcut.  Her ne kadar turkcell patentli bir uygulama olsada tüm operatörlerden kullanıcılar bu uygulamayı google play store aracılığı ile indirip kullanabilirler.

Bip İos İndir

Kısaca Bib özelliklerini tanıtmak gerekirse ; Bib Nedir, Ne işe Yarar, Özellikleri Nelerdir?

Sesli ve görüntülü arama: BiP’teki tüm sevdiklerinizle internet üzerinden, yüksek kalitede ve ücretisz sesli ve görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz.

Kaybolan mesaj: BiP’e özel kaybolan mesaj özelliğiyle sevdiklerinizle mesajlaşırken, mesajlarınızın belirlediğiniz süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik: Yiğit Özgür’ün sadece BiP’e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmalar ile Türk usulü birçok çıkartma ve caps BiP’teki sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.

Caps yaratma: BiP’ten varolan bir fotoğrafınızı kullanarak veya yeni fotoğraf çekerek kendi CAPSinizi yaratıp tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Herkesle iletişim kurabilme: Tüm iletişiminizi BiP’e taşıyabilirsiniz! BiP’li olmayan arkadaşlarınızla da BiP’in içerisinden SMS ya da MMS atarak ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Grup mesajlaşma: Birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşabilirsiniz.

Konum paylaşma: Birebir veya grup mesajlaşmalarınızda bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.

 

4295 kez indirildi
Halit V.