Adobe Acrobat Reader Iphone Ipad indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAdobe
 • İşletim Sistemi I
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Pdf Oluşturma, Görüntüleme, Dönüştürme  Uygulaması

Adobe Acrobat Reader, PDF dosyaları üzerinde tam hakimiyet sağlayan güvenilir ve ücretsiz olarak kullanılabilecek en iyi pdf oluşturma, görüntüleme veya dönüştürme yazılımıdır.  Birçok farklı özelliği içerisinde barındıran yazılım bazı modüllerin kullanımı için ücret istemektedir. Ama sadece görüntüleme veya oluşturma kısmında sorunsuz olarak tam sürüm olarak çalışmaktadır.  Adobenin kendine güveni çok büyüktür öyleki sitesinde yer alan ifade aynen şöyledir.

Taşınabilir Belge Formatını (PDF) biz icat ettik. Acrobat veya çevrimiçi hizmetlerimizden biriyle PDF oluşturduğunuzda belgenizin resminden çok daha fazlasına sahip olursunuz. Düzenleyebileceğiniz, imzalayabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, koruyabileceğiniz ve arama yapabileceğiniz akıllı bir dosya elde edersiniz. Ayrıca her ekranda düzgün görüneceğinden emin olabilirsiniz.

PDF GÖRÜNTÜLEME 

Cihazınızda bulunan herhangi bir pdf dosyasını veya e posta ile gelen pdf dosyalarını otomatik olarak tanımlayıp açabilirsiniz. Webde gezinirken bulduğunuz bir dökümanı kolayca görüntülemenizi sağlar.  Döküman üzerinde yakınlaştırma, uzaklaştırma, kaydırma işlemleri yapabilir ve kelime bazlı olarak döküman içerisinde arama yapabilirsiniz.

PDF İŞARETLEME 

Pdf dosyası üzerine notlar ekleyebiliriniz. Dahili olarak gelen  Post-İt özelliği ile yapışkan notlar ekleyebilirsiniz. Çizimeler yapabilir veya yorumlar ekleyebilirsiniz.  Ek açıklama araçlarını kullanarak metin üzerinde istediğiniz bir bölümü kalınlaştırabilir, vurgulayabilir yada işaretlerle öne çıkartabilirsiniz.

Ücretsiz Süper Bir Pdf Uygulaması Denemek İstermisiniz?  Hemen Tıklayın 

TARANAN BELGELER ÜSTÜNDE ÇALIŞMA

Ücretsiz Adobe Scan uygulamasını kullanarak oluşturduğunuz pdf dosyalarına kolayca erişiminiz olacaktır. Bu belgeler üzerinde düzenlemeler, imzalama, inceleme işlemlerini yapabilmeniz için Kolayca Adobe Acrobat raeader ile açabilirsiniz. Adobe Scan ile tam senkronize olarak çalışan uygulama ile yorum ekleyebilirsiniz.

PDF DOSYALARI OLUŞTURMA

Adobe Pdf paketini satın almanız halinde dilediğiniz gibi pdf dosyasını oluşturabilirsiniz. Microsoft Office ve resimlerinizi PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Uygulamanın Artı ve Eksi Yönleri

Artı yönlerine bakıldığında uygulamanın her yönüyle bir pdf canavarı olduğunu görüyoruz. Hızlı, kolay ve gelişmiş özellikleri bulunuyor. Eksi yön olarak sayabileceğimiz en büyük yönü herşey için ayrı bir paketi satmaya çalışması olduğunu görüyoruz. Ücretli sunduğu basit şeylerin bir çok ayrı uygulama tarafından ücretsiz yapıldığını göz önüle alınca herşeyede para istenmez diyesimiz geliyor.

Adobe Reader İndir ve Kur

Acrobat Reader Iphone ve Ipad uygulaması itunes sunucularından indirilmektedir. Güvenli ve temizdir. Uygulamayı indirmek için HEMEN İNDİR düğmesine tıklamanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde kurulum aşamasının yapılması için ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Kur düğmesine basmanız halinde kurulum otomatik olarak yapılacaktır.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar