Alternatif Android Rehber Uyguması

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Üreticidrupe - Contacts Your Way
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
İletişim & Telefon – drupe, Android için geliştirilmiş farklı ve gelişmiş bir rehber uygulamasıdır. Klasik rehberden çok farklı özellikleri içerisinde barındırmaktadır.  İletişime geçmek istediğiniz kişinin ismini tutup istediğiniz iletişim aracına (Telefon, sms, whatsapp, facebook vs.) kişiyi sürüklemeniz yeterli olacaktır. Farklı bir şeyler arıyorsanız bu alternatif Android rehber uygulamasını kullanmalısınız.
Üretici Açıklaması 
Geleneksel rehber uygulamalarını unutun! Rehberinizi ve iletişim uygulamalarınızı, tüm ekranızlarından ulaşabileceğiniz tek bir yere topluyoruz. Bir arkadaşınıza ulaşmak mı istiyorsunuz? Birini aramak yada mesajlaşmak? Kişinizi, seçtiğiniz uygulamaya sadece sürükleyin ve iletişime geçin! Çok basit.drupe-contacts-your-way★ Tek bir kaydırma ile iletişime geçin – drupe kullanarak, sadece bir kaydırma ile rehberinizden herhangi birini arayabilir, mesaj atabilir veya tercih ettiğiniz iletişim uygulamasıyla yaratıcı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
★ Akıllı çevirici – YENİ! Uygulamalar arası arama artık süper hızlı ve kolay
★ Her zaman yakınınızda – Evet, drupe ne zaman ihtiyacınız olursa bir parmak uzağınızda. Merak etmeyin, onu kusursuz yaptık.
★ Adres defterinizi /Rehberinizi düzenler – Rehberimizi düzenlemek ve Android’in çift kayıtlı kişi bilgileri sorununu çözmek için hepimizin yardım aldığı zamanlar olmuştur. Artık rehber dağınıklığı yok…
★ Tüm iletişim uygulamalarınızı tek bir yerden başlatın. – Kiminle iletişime geçmek istediğimizi bildikten sonra seçeceğimiz bir çok uygulama vardır. drupe, kullanmak için hangisini seçeceğinizi çok daha kolay hale getiriyor ve etkileşimi hızlıca başlatıyor. Telefon çeviricisi, WhatsApp, SMS, Facebook Messenger, Skype, aramalar… Ve çok daha fazlası, hepsi bir yerde.
★ Gruplarınızla iletişime geçin – Yeni gruplar kurabilir yada mevcut gruplarınızı aktarabilirsiniz, ama bu sefer tek bir kaydırma ile Whatsapp’ın tadını çıkartıp, gruplar için konfereans araması yapabilir, grup e-mailleri gönderebilir hatta grup toplantı davetleri yaratabilirsiniz. Tüm uygulamalar için aynı grup…
★ Birleştirilmiş “son” beslemeler – Nihayet tüm kişilerinizin arama, SMS, WhatsApp, Facebook Messenger ve diğerlerine ait son iletişim kayıtlarını tek bir yerden takip edebilirsiniz.
★ Kişi tabanlı hatırlatmalar -Kişi tabanlı, zaman yada içerik bağlantılı hatırlatmalar kurun. Geri almayı asla unutmayın!
★ Cevapsız çağrı yöneticisi – Telefon, SMS, Whastapp veya diğer yerlerden gelen cevapsız aramalarınıza kolaylıkla geri dönün. Cevapsız aramalarınızı daha sonrası için susturabilir veya ilgili hatırlatma ayarlayabilirsiniz.
Bit ve Byte’lar:
❄ Kişilerinizle etkileşime geçmeniz yeni bir yolu – tüm etkileşimler için birleştirilmiş kaydırma
❄T9 ile uygulamalar arası çevirici içerir ve çift SIM kart desteği sağlar
❄ Kişi tabanlı hatırlatıcılar
❄ Cevapsız çağrı yöneticisi
❄ Birleştirilmiş bir iletişim kaydı – aramalar, SMS, mesajlaşma ve dahası
❄ Otomatik, özelleştirilebilir bir favoriler listesi
❄ Yarı-transparan bir başlatma simgesi her zaman sizinle – tek bir kaydırma ile rehber ve çevirici için aktif olur
❄ Yerel Android fonksiyonlarıyla kusursuz bir şekilde çalışır: Aramalar, SMS, Takvim, Eposta ve daha fazlası
❄ Entegre çalışma: WhatsApp, Facebook, Skype, Tango ve diğerleriyle
❄ Bir sürü inanılmaz temalardan birini seçin ve drupe görünümünüzü özelleştirin
❄ Kolay arama – Tüm kişilerinize ana ekrandan ulaşın. Çeviriciden numarayı tuşlayarak da arama yapabilirsininiz.
❄ Favorilerinizi ve iletişim seçeneklerinizi ayarlar ile özelleştirin.
❄ İlgili kişi bilgilerini güncelleyerek yardım alın – Skype, Facebook ve diğerlerinden akıllı arama yapın

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar