Android Altın Arama Dedektörü

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAppsTray
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Android Altın Radar Dedektörü

Altın Radar Uygulaması andoird cihazlarda kullanabileceğiniz bir metal dedektör uygulamasıdır. Uygulama asıl amacı eğlence olup kullanıcı yorumlarında görüldüğü kadarıyla işede yaramaktadır. Bunu kendinizde test etmek isterseniz bir metal üzerinde deneyebilirsiniz.

Altın Dedektörü Kurulumu

Altın Radar Dedektörünün kurulumu için ilk yapmanız şey uygulamayı indirmektir. Uygulamayı indirdikten sonra cihazınız otomatik olarak kurulumu yapacaktır. Google Play store üzerinden indirilen uygulama temiz ve günvenlidir.

Altın Radar Tarayıcı Ayarları

Altın Bulma uygulamasının herhangi bir ekstra ayara ihtiyacı yoktur. Varsayılan olarak gelen ayarlarını kullanmanız durumunda işe yarayıp yaramadığını kendinizde test edebilirsiniz.  Altın Radar Tarayıcı uygulaması üretici açıklaması bölünde yazıldığı kadarıyla  manyetik sensör kullanan uygulama nesneleri testpit etmek için bu sensörlerin gücünden faydalanıyor.   Altın insanoğlunun en çok değer verdiği meteryal oludğu için yüzlerce yıldır bunu çeşitli yollarla bulmanın yolunu aramıştır. Teknoloji genişliyor ve bu nimetlerden faydalanmak gerekiyor. Sende Bir gold miner olmak istiyorsan uygulamayı indirip şansını deneyebilirsin.

Üretici Açıklaması

Altın detektör Metal Altın ve Sliver’ı ölçmek için manyetik sensör kullanır
Altın kadınlar takı öğeleri için kullanılan zengin bir metaldir. Eğer altın yüzük ya da beyaz altın ve bilezik kaybettik? Şimdi Gold & cep telefonu ile gümüş dahil herhangi bir metal bulmak. Sadece Bu kadar kolay metal Dedektör uygulama açın ve çevresinde aramaya başlar. altın metal tespit süreci başlar ve olacak cihazınız bip sesi çıkarmasına neden yüksek sesle cihazınızın demir bazlı metal veya altın, gümüş hareket ederken.
Eğer cep telefonu manyetik alanı ölçmek için manyetik sensör inşa edilmiş bir altın madencileri gibi altın bulmak için cep telefonu values.Use vardır biliyor musunuz. Hemen hemen her metal dedektör uygulaması manyetik alan değerlerini ölçmek için cihazlar, manyetik sensörü kullanır ve çevrenizdeki altın bulmak için gerçek bir metal detektörü içine herhangi bir Android döner.
Veri μT (mikroteslalık) görüntülenir. 1μT = 10mg (mili Gauss). Doğada manyetik alanı 25 ila 65 μT (0,25-0,65 G) arasında değişmektedir. Herhangi bir yüksek ölçüm alanında metal kayaların bir göstergesidir. alanı, manyetik alan artar demir veya altın metal olduğunda. Uygulamanın, demir ve altın gibi ferromanyetik olmayan ferromanyetik malzemeler, tespit iyi çalışır. App deplasmanda 15cm kadar metalleri tespit iyi çalışır.
Şehir Polis ayrıca temelli da bu kadar kolay polis metal detektörü uygulaması ile tespit olabilir herhangi bir malzeme kullanılan demir equipments.The miktarını demir saptamak için bu Metal Dedektör kullanabilirsiniz. o, kullanımı kolay
Sadece açın ve hareket. manyetik alan değerleri, metal alanında olduğunu yükselmesi durumunda. app doğruluğu cihazınızdaki manyetik sensör tamamen bağlıdır ve böyle nedeniyle elektromanyetik dalgalar TV, PC’ler … gibi elektrikli cihazlar tarafından etkilenir.
Gerektiği gibi uygulama işe yaramazsa o zaman sorun manyetik sensör bulunuyor. Cep telefon desteği manyetik sensör kullanarak manyetik alan değerleri Ölçüm Belki cihazınızın çevrimiçi one.Check inşa etmişlerdir değildir. Ya Telefonunuzu işaret ederek sensörleri başlatmak için deneyin ve bir rakam 8 desen döndürün. doğru okumalar için cihazınızdan manyetik kapaklarını sökün.

Özellikler 

1. Tüm metaller algılanır. demir, Altın, gümüş vb.
2 sadece orijinal metal dedektörü gibi algılamak ve çevrenizdeki metaller seziyorum.
3 Metal dedektörü ölçümü dijital formatta görüntülenir
4 İçinde altın miktarını bulmak için Altın bazlı ürünler etrafında cep taşıyın.
5 altında değer veya eşit 0 metal yok demektir
6 En İyi Metal Dedektör ve göstergesi.
7 Gizli elektrik telleri ve metalleri tespit.
8 manyetik alan şiddetinin serin grafik çizelgeleri yapın.
9 Pusula gibi ok manyetik alanın kaynağının yönünü işaret eder.

Altın Radar Tarayıcısı Uygulaması İndir

Uygulamayı indirmek için yapmanız gereken şey sağ üst köşede bulunan hemen indir düğmesine tıklamaktır. Uygulama google play store üzerinden cihazınıza indirilmek üzere ilgili sayfaya yönlenecektir. Bu sayfa tahmini olarak 10 saniye içerisinde kendiliğinden açılacaktır.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar