Android Altın Gümüş Bulma Uygulaması

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiApps Tray
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Bedava Altın ve Gümüş Bulma Uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirin. Google Play Güvencesi ile

Akıllı telefonların gelişmesi ile artık neredeyse her işimizi onların yardımı ile hallediyoruz. Eski hazine avcılığı, hazine haritaları sayesinde altın veya gümüş bulma işlemleri artık telefondan altın, gümüş veya diğer değerli metalleri bulmaya dönüşmüş durumda. Bu işe yarayan bir çok uygulama mevcuttur. Web sitemizdede bir çok altın dedektörü uygulaması bulmanız mümkündür. İşte bu uygulamalardan bir tanesi ile daha karşınızdayız.

metal altın gümüş bulma uygulamasıAltın detektör Metal Altın ve Sliver’ı ölçmek için manyetik sensör kullanır
Altın kadınlar takı öğeleri için kullanılan zengin bir metaldir. Eğer altın yüzük ya da beyaz altın ve bilezik kaybettik? Şimdi Gold & cep telefonu ile gümüş dahil herhangi bir metal bulmak. Sadece Bu kadar kolay metal Dedektör uygulama açın ve çevresinde aramaya başlar. altın metal tespit süreci başlar ve olacak cihazınız bip sesi çıkarmasına neden yüksek sesle cihazınızın demir bazlı metal veya altın, gümüş hareket ederken.
Eğer cep telefonu manyetik alanı ölçmek için manyetik sensör inşa edilmiş bir altın madencileri gibi altın bulmak için cep telefonu values.Use vardır biliyor musunuz. Hemen hemen her metal dedektör uygulaması manyetik alan değerlerini ölçmek için cihazlar, manyetik sensörü kullanır ve çevrenizdeki altın bulmak için gerçek bir metal detektörü içine herhangi bir Android döner.
Veri μT (mikroteslalık) görüntülenir. 1μT = 10mg (mili Gauss). Doğada manyetik alanı 25 ila 65 μT (0,25-0,65 G) arasında değişmektedir. Herhangi bir yüksek ölçüm alanında metal kayaların bir göstergesidir. alanı, manyetik alan artar demir veya altın metal olduğunda. Uygulamanın, demir ve altın gibi ferromanyetik olmayan ferromanyetik malzemeler, tespit iyi çalışır. App deplasmanda 15cm kadar metalleri tespit iyi çalışır.
Şehir Polis ayrıca temelli da bu kadar kolay polis metal detektörü uygulaması ile tespit olabilir herhangi bir malzeme kullanılan demir equipments.The miktarını demir saptamak için bu Metal Dedektör kullanabilirsiniz. o, kullanımı kolay
Sadece açın ve hareket. manyetik alan değerleri, metal alanında olduğunu yükselmesi durumunda. app doğruluğu cihazınızdaki manyetik sensör tamamen bağlıdır ve böyle nedeniyle elektromanyetik dalgalar TV, PC’ler … gibi elektrikli cihazlar tarafından etkilenir.
Gerektiği gibi uygulama işe yaramazsa o zaman sorun manyetik sensör bulunuyor. Cep telefon desteği manyetik sensör kullanarak manyetik alan değerleri Ölçüm Belki cihazınızın çevrimiçi one.Check inşa etmişlerdir değildir. Ya Telefonunuzu işaret ederek sensörleri başlatmak için deneyin ve bir rakam 8 desen döndürün. doğru okumalar için cihazınızdan manyetik kapaklarını sökün.
Özellikler
1. metal ne kadar değer (Demir, Altın, Gümüş) bir kişi vardır algılar.
2 sadece orijinal metal dedektörü gibi algılamak ve çevrenizdeki metaller seziyorum.
3 Metal dedektörü ölçümü dijital formatta görüntülenir
4 İçinde altın miktarını bulmak için Altın bazlı ürünler etrafında cep taşıyın.
5 altında değer veya eşit 0 metal yok demektir
6 En İyi Metal Dedektör ve göstergesi.
duvarlar aracılığıyla da 7 İşleri! Gizli elektrik telleri ve metalleri tespit.
8 manyetik alan şiddetinin serin grafik çizelgeleri yapın.
9 Pusula gibi ok manyetik alanın kaynağının yönünü işaret etm

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar