Android Fenerbahçe Yandex Uygulaması indir

Android Fenerbahçe Yandex Uygulaması indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.9 Mb
ÜreticiYandex
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.9 Mb)
691 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Fenerbahçe Yandex Android uygulaması, Yandex ile Fenerbahçe Spor kulübünün karşılıklı anlaşmaları ile hayata geçen bu proje ile fenerbahçe taraftarları aramalarını bu uygulama aracılığı ile yapacaklar ve her yaptıkları arama takımlarına bir gelir oluşturacaktır. Android versiyonunu telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

fenerbahçe yandex android uygulaması indirFenerbahçe Yandex aradıklarınızı kolayca bulmanızı sağlayan hızlı ve güvenli bir arama uygulamasıdır. Fenerbahçe için özel olarak geliştirilmiş uygulama sayesinde internet bağlantısı sağladığınız heryerde yapacağınız aramalar ile Fenerbahçe’ye destek olabilirsiniz. Fenerbahçe Yandex uygulaması üzerinden yapacağınız her arama Fenerbahçe Spor Kulübü’ne para kazandıracaktır.
Fenerbahçe Yandex uygulaması ile sorgularınızı klavyede yazarak ya da sesli olarak yapabilirsiniz. Aradıklarınızı daha hızlı bulmanızı sağlamak için, bazı soruların yanıtları doğrudan arama kutusunun ipuçlarında yer alır. Örneğin hava durumu, döviz kuru gibi bilgileri, sorgunuzu tam yazmadan bile Fenerbahçe Yandex mobil uygulaması ile öğrenmeniz mümkün.

 

691 kez indirildi
Halit Vuran