Android Otobüs Sürme Oyunu İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTrimcoGames
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Bus Simulator: Kentsel Şehir android tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve google play store aracılığı ile güvenle indirebileceğiniz ücretsiz bir otobüs sürme oyunu veya sümülatörüdür. Bedava olarak oyunu indirip zevkini çıkarın. Oyunu indirip oynayan bir çokbus-simulator-2015-indir kullanıcı gerçeğe çok yakın olduğunu ve gayet kaliteli bir oyun olduğunu belirtmişler.
Üretici Açıklaması
Büyük şehir otobüs şoförü olarak müthiş otobüslerde birinde etrafında sürücü. Büyük şehir çevresi zevk bu toplu taşıma oyunları zor olmayacaktır. Büyük şehir gerçekten canlı hisseder ve grafik sadece şaşırtıcı. Şehir sürüş serbest dolaşıyor oyunlar bu gerçek olmamıştı. Tüm yolcular istediğiniz sürücü otobüs sürücüsü olun. Kurtarmak Sürücü ve yolcuların şehir zamanında hedeflerine doğru olsun emin olun. Eğer günlük şehir yolları sürücü, diğer trafik, yayalar ve trafik ışıkları dikkat edin.
Şehir halkı şimdiye kadar gördüğüm
en iyi otobüs şoförü olun!
Bu şehir içi otobüs simülasyon oyunu saatlerce eğlendirecek. Şehir içi otobüs şoförü olarak görev neredeyse sonsuz oyun düzeyi ve görevleri bitirmek için. Eğer yeteri kadar bu toplu taşıma oyunları sunmak zorunda neredeyse sonsuz oyun seviyeleri ve görevleri bitirmek için şehir otobüs şoförü vardır.

bus-simulator-2015-urban-city
Toplu taşıma oyunları bu kadar eğlenceli görmemiştim!
Emniyet böylece yolcuların her zaman güvenli olduğundan emin olun bu otobüs sürüş simülatörü çok önemlidir. Bu sizin ilk önceliktir. İkinci öncelik size zaman çizelgesi sopa emin olmak için. Daha iyi onlar programa kendi hedefe varmak emin olun, böylece şehir yolcular acele her zaman vardır.
Sizin otobüs sürüş kariyer bugün başlıyor!
Bu şehir içi otobüs simülatörü başında misyonları son derece zor değildir. Ücretsiz roam sürüş bazı gerçek şehir yaparken Bu şekilde gerçek bir şehir otobüs sürücüsü becerileri öğrenebilirsiniz. daha çeşitli oyun misyonları zorlu fazla oyun misyonları olacak. Kanıt kendinizi deneyimli ve yetenekli otobüs sürücüsü bu destansı otobüs sürüş simülatörü oynarken.
otobüs sürme uygulaması indir
Otobüs simülatörü 2015: Urband Şehir Temel Özellikler:
Canlı hisseder, bu otobüs sürüş simülatörü müthiş büyük şehir
Bu toplu taşıma simülatörde AWESOME oyun grafikleri
Gerçekçi görsel otobüs sürüş şehir hasarı
Bu güzel ve güneşli veya sırasında çevresinde sürücü yağmur ya da kar varken
GÜZEL yolcu otobüsleri seçim için veya toplamak
Gelen trafik için özellikle şehir acele sırasında dikkat
Daha fazla otobüs sürüş simülatörü oyunlar ve toplu taşıma simülatörü oyunlar kısa bir süre takip

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar