Android Video indirme

Android Video indirme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.7 Mb
ÜreticiRahul Verma
İşletim SistemiAndroid 2.1+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.7 Mb)
531 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Vimeo, Ücretsiz Video indirme Uygulaması

Videoder – Video & Music Downloader sayesinde bir çok farklı formatta video dosyalarını cep telefonunuza ve tabletinize indirebilirsiniz. Bir çok video sitesinden kolay ve hızlı bir şekilde video dosyalarını indirin.  İçerisinde barındırdığı video arama motoru sayesinde kolay bir şekilde video dosyalarını bulabilir ve indirebilirsiniz.  Android 2.1 ve üzeri tüm sistemlerde çalışan uygulama çok işinize yarayacaktır.
video-indirme-android-bedava
Söz konusu olan videoya bağlı olarak değişen seçeneklerle, indirmek istediğin her bir videonun kalitesini seçebilirsin. Hatta eğer mevcutsa videoları yüksek netlikte bile indirebilirsin, ya da MP4, FLV, ve 3GP formatları arasından seçim yapabilirsin.

Videoder’in aradığı siteler her çeşit materyale sahiptir – video kliplerden eğlenceli kedi ve köpek videolarına kadar her şeye. Ne çeşit video aradığın farketmez, Videodersayesinde istediğimiz herhangi bir videoyu kolayca indirebiliriz.

Videoder istediğin videoyu, istediğin kalitede, Android cihazına indirebildiğin güçlü bir uygulama. 240p’den 1080p’ye kadar bir çok farklı kalitede video indirebilirsiniz.

English

Videoder is a tool that allows you to search for any video you want using a personalized search engine that combs through different streaming video services like  Vimeo, and others, so that you can then download them directly to your Android device.

You can choose the quality with which you want to download each video, with different options depending on the video in question. You can even download them in high definition, if it’s available, or choose between MP4, FLV, and 3GP formats.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

531 kez indirildi
Halit Vuran