Müzik Caddesi apk indir

Müzik Caddesi apk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiHT APP DEVELOPERS
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
464 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Müzik Caddesi Android Müzik Dinleme ve indirme uygulaması ücretsiz indir

Müzik Caddesi, Myt Meterial benzeri olan ücretsiz olarak müzik dinleme ve indirme şansı veren kaliteli ve güzel bir müzik uygulamasıdır.  Hızlı ve kolay kullanımı ile müzik ( Şarkı ) dinle. Şarkı indirme programı güncel ve devamlı yenilenerek hizmet veren uygulamasıdır.  Şarkı indir özelliği ile binlerce müzik dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. dilediğince şarkı indirebilirsin.

Uygulama tamamen ücretsizdir.  Bedava müzik indirmek için idealdir.  Ücretsiz olmasının karşılığında reklam görüntülemesi vardır. Çok abartılı olmadan reklamlar ile uygulamaya destek olacaksınız.

İçindeki özellikler :

* Dinleme ve İndirme
* Arkaplanda Çalma
* Android Sürümlerinin hepsinde denenmiştir.
* Popüler şarkılar
* Çevrim dışı ( internetsiz ) dinleme
* Zil sesi Yapabilme

Şarkı indir, dilediğince şarkı indirebilirsin. Program tamamen ücretsizdir bedava müzik indir. Sadece reklam görüntülemesi mevcut ancak oda o kadar rahatsız edici değil. Aradığınız tüm güncel müzikleri bulabilceksiniz.
Müzik dinle, müzik dinlemek zevkli olcak çünkü, bedava müzik dinle, arka planda çalınan parça ile istediğiniz uygulamada gezinirken şarkınız çalmaya devam etcektir.
Şarkı indir, müzik indirme programı, şarkılarınız oldukça kolay tek tıklama ile indirebilirsiniz. Şarkı indirme programı indir, Oldukça yüksek ses kalitesi vardır müziklerde.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

464 kez indirildi
Halit Vuran