Angry Birds Evolution Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiRovio Entertainment ltd.
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Angry Birds Evolution Play Store Apk İndir ve Yükle

Angry Birds Evulation Nasıl Oynanır, Oyunun Püf Noktaları Nelerdir?

Ab Evulation Android oyunu ile Angry bird oyunlarına yeni bir soluk gelmiş gibi görünüyor. Oyun klasik sapanla fırlat vur tarzından çıkmış 3 boyutlu bir hal alarak domuzları daha bir pataklamak üzerine kurulmuş.  Oyun aynı zamanda gerçek oyunculara karşı pvp olarak adlandırılan arenada müsabaka yapma olanağınıda sunuyor.

Oyundaki kuşların özellikleri ve karşılaştırması

Oyunda Mavi, Sarı, Beyaz, Kırmızı ve Siyah olmak üzere 5 farklı türde kuş bulunmakta. Her bir kuşun kendine has özellikleri ve süper vuruşları var. Örneğin Mavi kuşlar 3 bölünebiliyor veya sarı kuşlar domuzların içinden geçiyor.  Ayrıca her kuş türünün daha güçlü olduğu bölgeler var. Mesela siyah kuşların çok olduğu bir takımla lav bölgesinde daha büyük hasarlar ile domuzları haklayabilirsiniz.  Haritada yeni dövüşler için casus olarak adlandıracağımız kuşlarımızı kullanıyoruz. Bu kuşları harita üzerinde bulunan işaretlere yollayarak domuzları ve hazineleri buluyoruz. Oyuncu seviyeniz arttıkça casus kuşlarınız daha fazla maden ve savaş şansı bulacaktır.

Ab Evulation Oyununun  Oynanışı basit bir yapıda olmakla beraber kuş seçimi, kuşlara vuruş şekli, özel güçlerin kullanım alanları, domuzlara göre kuşların açısı gibi bir çok nokta önem taşıyor. Domuzları vururken arkalarına gelecek açılarla vurmanız halinde vereceğiniz hasarlar çok büyük olacaktır. Ayrıca domuzların kafalarının üzerinde görünen sayılar ise kaç tur sonra o domuzun size saldıracağını göstermektedir. Özellikle büyük domuzlar çok ciddi hasar verebildiği için mutlaka 3 tur içerisinde onları yok etmeyi hedeflemelisiniz, Ayrıca kalkan kullanan domuzlara boşuna önden saldırmayın veya siyah kuşlar dışında özel güç kullanmayın işe yaramıyor.

Elmas, Altınlar ve Diğer madenler Ne İşe Yarar Ne zaman Kullanılır?

Oyunda satın alma için kullanacağınız başlıca madenler elmas ve altındır. Altınları kuşları geliştirmek için kullanacaksınız, Elmaslar ise özel kuşları kuluçkadan çıkarmakta çok işinize yarayacaktır. Ayrıca her kuş türünü 20.kademeden sonra evrimleştirmek zorundasınız bunu yapabilmeniz içinde evrim taşı denen taşlardan toplamalısınız, her kazandığınız döğüşte mutlaka 5-10 arası evrim taşı kazanacaksınız ama bunları dikkatli kullanmalısınız. 1 ve 2 Yıldızlı bir kuşu evrimleştirmek ile uğraşmamanızı tavsiye ederim. 3 Yıldızlı kuşlarıda evrimleştirdikten sonra çok fazla seviye atlatlamaya 4 ve 5yıldızlı kuşları kuluçkadan çıkarmaya odaklanmanızı tavsiye ederim.  Oyunun Haritasında her kuş için ayrılmış olan bir bölge vardır. O bölgeleri tamamladıktan sonra süper evrim için gerekli olan sıvı kazanacaksınız. Bu sıvılar ise size 4 ve 5 yıldızlı kuşları süper evrime taşımada lazım olacak.

www.ucretsizprogram.org

Oyundaki Başlıca Bölümler ve Amaçları

Oyunda kuş yuvası olarak adlandırılan bölümde evrim, kuluçka, casus yuvası, kuş kolleksiyonu gibi bölümler mevcut.

Evrim Bölümünde kuşlarınızın seviyesini arttıracaksınız.

Casus Yuvasında; Casuslarınızı görebiliyorsunuz.

Kolleksiyonlar  bölümünde tüm kuş türleri ve düşman domuzlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi kuşun kaç gücü olduğu veya domuzların zayıf ve güçlü yanlarını görmeniz mümkündür.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar