App store indir

App store indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu58.2 Mb
ÜreticiApple
İşletim Sistemiİos
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (58.2 Mb)
2052 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 4 Oyu: 2]

Apple Uygulama Marketi App Store indir

App Store iphone ve ipad başta olmak üzere mac tabanlı mobil cihazların uygulama indirme mağazasıdır. Genel olarak kurulu olarak gelen bu uygulama eğer herhangi bir neden ile silinir ise tekrar yüklemeniz gerekmektedir. jailbreak yükleyen kullanıcılar harici olarak uygulama yükleyebilselerde iphone kullanıcılarının hala app-store-indirbüyük bir bölümü app storea bağımlı durumdadırlar.

App Store indirmek ve uygulamalara erişmek için indirme linkimizi takip edin.

Yeniden tasarlanan Apple Store uygulaması son Apple ürünleri ve aksesuarları için alışveriş yapmak için daha kişisel bir yoldur. Zaten kendi Apple ürünlerine dayalı öneriler alın. Cihazlar ile uyumlu olan aksesuarları öğrenin. Kolayca mevcut birinden yeni bir iPhone yükseltin. Nereye giderseniz gidin siparişlerin takip edin. Ve yaklaşan bir atölyede veya olay bir nokta saklıdır.

The newly redesigned Apple Store app is a more personal way to shop for the latest Apple products and accessories. Get recommendations based on the Apple products you already own. Find out which accessories are compatible with your devices. Easily upgrade to a new iPhone from your current one. Keep track of your orders wherever you go. And reserve a spot in an upcoming workshop or event.

 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

2052 kez indirildi
Halit Vuran