App store indir

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiApple
  • İşletim Sistemi

Apple Uygulama Marketi App Store indir

App Store iphone ve ipad başta olmak üzere mac tabanlı mobil cihazların uygulama indirme mağazasıdır. Genel olarak kurulu olarak gelen bu uygulama eğer herhangi bir neden ile silinir ise tekrar yüklemeniz gerekmektedir. jailbreak yükleyen kullanıcılar harici olarak uygulama yükleyebilselerde iphone kullanıcılarının hala app-store-indirbüyük bir bölümü app storea bağımlı durumdadırlar.

App Store indirmek ve uygulamalara erişmek için indirme linkimizi takip edin.

Yeniden tasarlanan Apple Store uygulaması son Apple ürünleri ve aksesuarları için alışveriş yapmak için daha kişisel bir yoldur. Zaten kendi Apple ürünlerine dayalı öneriler alın. Cihazlar ile uyumlu olan aksesuarları öğrenin. Kolayca mevcut birinden yeni bir iPhone yükseltin. Nereye giderseniz gidin siparişlerin takip edin. Ve yaklaşan bir atölyede veya olay bir nokta saklıdır.

The newly redesigned Apple Store app is a more personal way to shop for the latest Apple products and accessories. Get recommendations based on the Apple products you already own. Find out which accessories are compatible with your devices. Easily upgrade to a new iPhone from your current one. Keep track of your orders wherever you go. And reserve a spot in an upcoming workshop or event.

 

 

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
ut nunc Nullam mi, Donec Sed