Praticar itunes Apk indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiÇelik Motor Aş
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Praticar Ios (Iphone ve Ipad )Apk- Çelik Motor  Aş. Güvencesiyle

Praticar biraz tembel işi bir uygulama gibi görünsede özellikle zamanı kıymetli olan kişilerin uğraşmak istemeyeceği bir çok angarya diyebileceğimiz işini kolaylıkla yaptırmanın güzel bir yoludur. Araç bakımından, muayenesine, lastik değişiminden temizliğine kadar bir çok şeyi uygulama üzerinden vale çağırarak yaptırabileceğiniz ve sonrasında arabanızın yine sizin istediğiniz yere bırakılacağını bildiğiniz güvenilir bir uygulamadır. Her bir işlemin ücreti farklı olsada uygulamayı indirmek ücretsizdir. Anadolu grubunun üyesi olan Çelik Motor Aş. güvencesi ile aracınızı sizin istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere istediğiniz işlem yapılmış halde tekrar bırakıyorlar.  Yapmanız gereken çok basit uygulamayı indiriyorsunuz, uygulamaya bir kere bilgilerinizi giriyorsunuz, daha sonrasında yapmak istediğiniz işlemi seçip uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz. Uygulamanın en kötü tarafı ise 2007 model ve altı araçların listeye dahil edilmemiş olmasıdır. Bu şirket politikasımı yoksa bir hatamı henüz tam bilmiyoruz.

Praticar ile Yapabilecekleriniz Nelerdir diye merak ediyorsanız size aşağıda ayrıntılarını yazıyoruz. ?

Arıza&Bakım: Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracında arıza olabilir. Sorunun ne olursa olsun, deneyimli servis uzmanlarımız senin için burada. Aracının bakım zamanı olsun olmasın arıza hizmetimizi alabilir, işlemler tamamlandığında ister vale ile istersen de kendin aracını teslim alabilirsin.

Araç Muayenesi: Periyodik muayene sırasında aracınla ilgili pek çok detayı kontrol etmen gerekir. Praticar ile artık bunları takip etmene gerek yok. Araç muayane hizmetimizi aldığında valemiz aracını almak üzere gelir, çözüm merkezimiz ise seni arayarak eksik ekipmanın var mı kontrol eder ve aracını senin adına muayene istasyonuna götürerek herhangi bir sorun olmadığından emin olur

Lastik Değişimi: Bize kalırsa sen hiç uğraşma, biz senin yerine uygun lastikleri takalım. Bir de yazlık/kışlık lastiklerini depolarımızda saklayalım. Valemiz aracının lastik değişim işlemleri için aracını alıp yetkili servise götürebilir, sen de bu sırada günlük işlerine geri dönebilirsin.

Özel Şoför: Canın istediği zaman kullanabileceğin özel şoför hizmeti Praticar’da. Toplantıya giderken, akşam dışarı çıktığında, havalimanından gelirken araç sorunu yaşamadan yoluna devam edebilirsin. Tek yapman gereken mobil uygulamamızdan özel şoför hizmeti talep etmek.

Oto Kuaför: Seramik kaplama, cam filmi, boya koruma, detaylı temizlik, döşeme halı ve vinil koruma, su itici cam kaplaması, ses yalıtımı, pas önleme gibi pek çok hizmeti Türkiye’nin en kurumsal Oto Kuaför firmalarından Ziebart ile anlaşmalı olarak sana sunuyoruz. Çağrı Merkezimiz seninle iletişime geçerek randevunu oluşturacak, vakti geldiğinde valemiz aracını almak için bulunduğun yere gelecek.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar