Uptodown Android Market

Uptodown Android Market

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.7 Mb
ÜreticiUptoDown
İşletim SistemiAndroid 2.1+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.7 Mb)
735 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Uptodown Android Market – Google Play Benzeri Alternatif Kaliteli Apk Store

Uptodown Android, Android işletim sistemi için resmi bir Uptodown uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde uygulama özelliklerine, ekran resimlerine ve tüm uygulamalara ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak, her uygulamanın en son güncellemelerini ve en son versiyonlarını da görebilirsiniz.

uptodown-android-market-indirUptodown Android’in esas arayüzünden, yeni uygulamaları ve güncellemeleri de içeren tüm yeni haberleri öğrenebilir ve günün uygulamasını görebilirsiniz. Ayrıca, günün uygulaması resminin altında, video oyunları, mesajlaşma uygulamaları, video oynatıcıları ve ofis yazılımları gibi tümAndroid kategorilerine ulaşabileceğiniz açılır bir menü bulabilirsiniz. Eğer herhangi bir uygulama arıyorsanız, hepsini burdan arayabilirsiniz.

Uptodown binden fazla farklı uygulamayı barındırdığı için, bu uygulama size Google Play’de yer almayan ve bazı eski uygulamalara da ulaşma imkanı sunar. Böylece, herhangi bir uygulamanın eski versiyonlarını (ve muhtemelen daha güvenilir) da kurma seçeneği verir. Tek yapmanız gereken mevcut tüm versiyonları görmek için imgeci yukarıdan aşağı doğru kaydırmak.

Bu özelliği sayesinde, Uptodown Android herhangi bir uygulamanın ‘geri dönüşünü’ sağlama olanağı sunar. Örneğin, Twitter uygulamasını güncellediniz diyelim ve beğenmediniz. Problem değil. Basitçe Uptodown dosyasından önceki versiyonunu indirin ve sorunu çözün.

Uptodown Android, Google Play gibi diğer uygulama indirme hizmetlerine ilginç bir alternatiftir çünkü sadece binlerce uygulama indirmenizi sağlamakla kalmaz aynı zamanda aynı uygulamaların eski versiyonlarını da indirmenizi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, Uptodown diğer yazılım geliştiricileri tarafından sunulan tüm geleneksel ekran görüntülerinin yerine ‘tarafsız ekran görünümü’ sunar. Bu özelliği sayesinde, kullanıcılar bir bakışta her zaman ne indirdiklerini bilirler.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

735 kez indirildi
Halit Vuran