Apus Browser APk indir

Apus Browser APk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.2 Mb
ÜreticiApus Group
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 Mb)
365 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Apus Hızlı Başlatıcı Android Uygulaması Ücretsiz indir ve Yükle

APUS Launcher ile android cihazlarda farklı bir açılış ve gelişmiş bir başlatıcı arayanlar için ücretsiz olarak indirilebilir. Launcher uygulamaları arasında gelişmiş özellikleri, düşük boyutu, telefonuza yaptığı katkıları ile göz dolduran bir uygulamadır.  Bir çok gelişmiş özelliği olan uygulama son derece kolay bir kullanıma sahiptir.  Çok hızlı çalışır ve çökme, donma gibi sorunlar olmadan çalışma imkanı tanır. 1Mb gibi küçük bir alan kaplıyor olmasıda gönüllerimizi feth ediyor.

APUS kendi APUS Kullanıcı Sistemi üzerinden dünya çapında 300 milyon kullanıcıya sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 

APUS Başlatıcı ile, APUS Mobil Arama kullanarak uygulamalar veya web siteleri kolayca bulabilir, APUS Boost kullanarak cihazınızın hızını artırabilir, Apus Power+ ile pil ömründen tasarruf eder ve APUS Temalar ve Duvar kağıtları ile ana ekranınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

APUS Başlatıcı Özellikleri: 

● Öncelik Uygulamaları ve Akıllı Klasörler – elverişli otomatik kategori veya kullanımına göre ana ekranda sıralanır uygulamaları bulun.
● Boost – oyunlar, uygulamalar ve her zamankinden daha hızlı mesajlar arasında geçiş yapabilirsiniz, böylece tek dokunuşla cihazınızın RAM temizleyin.
● Mobil Arama – web, eğlenceli uygulamalar / oyunlar, arama ve sağ ana ekrandan telefon ya da tablet uygulamaları bulabilirsiniz.
● Radar – gerçek zamanlı olarak yakın uygulamalar trend keşfedin.
● Duvar kağıdı – Ana ekran için yeni nefes kesen HD duvar kağıtları ayarlayın. Dünya çapında APUS kullanıcılarla Photo Story ile favori duvar kağıtları paylaşın.
● Temalar – Yeni temalar indir, ücretsiz, aylık ekledi.
● Free Swipe – hızlı bir şekilde son kullanılan uygulamalar menüsünü ve cihazınızın sistem ayarlarını açmak için Ücretsiz Swipe sekmesini kaydırın.
● Newsfeed – trend haberleri okuyun veya sağ ana ekranda sadece bir tokatlamak ile web’de arama.
● Gelişmiş App Market – basit bir düzen ile zahmetsizce App Market göz atın.
● Ekran Geçiş Efektleri – Geçiş efektleri ile ekranlar arasında çevirin şekilde özelleştirin.
● Güç + – Cihazınızın pil ömrünü uzatın ve pil kullanımını izlemek.

Apus Launcher Nasıl Kullanılır, Özellikleri Nelerdir Videolu Anlatım Türkçe

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

365 kez indirildi
Halit Vuran