Avast Free Antivirüs 2015

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAvast
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Avast Free Antivirüs 2015 Ücretsiz Virüs Koruma Programı

Avast Free Antivirüs 2015, son zamanlarda yaptığı ataklarla güvenilir testlerde başa oynamaya başlayan çok kullanışlı ve güvenilir bir virüs koruma programıdır. Tamamen ücretsiz olarak tüm özelliklerini sınırsız olarak kullanabileceğiniz bu antivirüs yazılımı ile bilgisayarınızı ve verilerinizi güvende tutacaksınız.

avast 2

Ücretli versiyonuda bulunan yazılımın bu versiyonunda kişisel bir ev kullanıcısı için gerekli tüm öğeler bulunmaktadır.

Kendisini sürekli olarak güncelleyen yeni özellikler ile mutlaka ilaveler sunan yazılım aynı zamanda güncel veri tabanı ile zararlı yazılımların üstesinden rahatlıkla gelebiliyor. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı bir çok araç ile sadece antivirüs olmak yerine bir çok işinizi tek başına halledebilecek bir paket şeklinde başka harici bir yazılıma ihtiyaç duymadan bir çok işinizi yapabiliyor.

Avast Ücretsiz Virüs Koruma, Hepimize çileler çektiren toolbarlar, ve tarayıcılara yapışıp kalkmayan araç çubuklarını sorunsuz bir şekilde kaldırabiliyor. Aynı zamanda bilgisayarınızda kurulu bulunan tüm yazılımların güncellemelerini kontrol ederek bilgisayarınızda açığa neden olabilecek tüm konularda sizlere yardımcı oluyor.

 

Avast Free Antivirüs Programının  Özellikleri:

Ev Ağı Güvenliği 

Avast 2015 versiyonlarında karşımıza çıkan yeni özelliklerden birisidir. Evde oluşturduğunuz ağın tehlikelere karşı korunması amaçlanarak hazırlanmıştır. Ağınıza yapılacak olan saldırılara karşı bilgilerinizi korur böylelikle ağınızda oluşabilecek açıklardan dolayı sorun yaşamanızın önüne geçilir.

Güvenli HTTPS Taraması  

Bir diğer yeni eklenen özellik ise güvenli olarak karşımıza çıkan “S”uzantısına sahip tüm siteleri tarıyarak içerisinde zararlı bulunup bulunmadığına dair kendi listemizi yapmamıza olanak sağlar. Çok sıklıkla kullanılan ve güvenlik sertifikasına sahip olan web sitelerinin tekrar tekrar taranarak internet hızınızın yavaşlamaması amaçlanmıştır.

Browser -Tarayıcı Temizleme 

Birçok ev kullanıcısının başına gelen en büyük sorunlardan birisi herhangi bir yazılımı kurarken yanında kurulan toolbarlardır. Genellikle bu tip araç çubukları kuruldukları kadar kolay kaldırılamazlar.  Bu aşamada avast devreye girerek bu tip istenmeyen tarayıcı eklentilerini kolaylıkla kaldırır.

Avast Browser Cleanup sayesinde tarayıcınız ilk günkü gibi temiz ve hızlı olarak çalışmaya devam edebilir.

Antivirüs ve Anti-Malware 

Gelişmiş tarama özellikleri ve veri tabanı gücü sayesinde %99 seviyesinde bir başarı oranı yakalayacak güce ulaşmıştır. Sürekli olarak yenilenmekte ve gücünü korumaktadır.

 

 Yazılım Güncelleme 

Bilgisayarınızda kurulu bulunan ve güncel olmadıkları için risk doğurabilecek tüm yazılımları tarayarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm açıklara karşı savunmasız kalmamanız için güncellemeleri tarar ve uyarır.

Avast Hesap Entegrasyonu 

My Avast olarak oluşturacağınız bir hesap sayesinde avast ile tüm korunan cihazlarınızı tek bir konsol üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Tüm dünyada 200 Milyon civarında kullanıcısı bulunan avast gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Ev Kullanıcıları için ücretsiz ve full sürümdür. 

avast 1

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar