Managerzone Tr Oyunu İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiManagerZone
 • İşletim Sistemi T
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

MANAGERZONE Online Taktik Oyunu

Manager Zone Adındanda anaşılacağı üzere bir menejerlik oyunudur. Çevrimiçi olarak tarayıcı üzerinden oynanan bu oyun tamamen ücretsizdir  Power Soccer yerine hayata başlamış olan oyun Futbol meraklıları tarafından oldukça beğenilecektir diye düşünüyoruz.  Futbolu seviyor ve ilgi duyuyorsanız bir futbol takımının Manageri olarak doğru kararlar alıp almaycağınızı ölçebilirsiniz. Managerzone  2001 yılında başlatılan ve dünyanın her köşesini kapsayan büyük bir seyirci kitlesi ile en eski web tabanlı menajerlik MMO’lardan biridir. Futbol Similatörü olarak kullanabileceğiniz oyun için bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır.

ManagerZone her ne kadar futbol oyunu gibi olsada özellikle yurtdışında bir çok ülkede popüler olan hokey oyunu içinde managerlik imkanı tanımaktadır.

Managerzone oynamak için ilk olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra takımınızı seçip hemen oyuna başlayabilirsiniz.

MANAGERZONE Online Taktik Oyunu  

Manager Zone Oyunu Özellikleri

Manager zone oyunu online oynandığı için ağır bir sistem gereksinimi bulunmamaktadır. Tarayıcınız ve internet hızınız bu konuda yeterli olacaktır. Şimdi kısaca oyunun detaylarını sizinle başlıklar halinde paylaşmaya çalışacağım.

MENAJER OLUN

Bir futbol takımı menajerinin dünyasına girin. Ekonomi, oyuncu yetiştirme ve antrenmanları konularında kararlar vermelisiniz. Ekibinizi öne çıkaran, klinikler, restoranlar, hediyelik eşya dükkanları ve çok daha fazlasıyla stadyumunuzu oluşturarak göz alıcı bir marka yaratın. Şunu unutmayın: ekibinize ve yönetim kuruluna olduğu gibi, futbol takımınızın taraftarlarına da cevap vereceksiniz. Zor bir iş ama ödüller tüm bunlara değer.

KATILIN

Çok oyunculu bir ortamda bir futbol menajeri olarak, diğer menajerlere ulaşmak kulübünüzü batırabilir de çıkarabilir de. Federasyonlarda yer alın ve son dedikoduları tamamı diğer menajerler tarafından hazırlanan çevrim içi dergimiz The Zone ile takip edin. Milli takım teknik direktörü seçimlerinde oy verin ve yeterince deneyimli olduğunuzda, pozisyon için kendinizi aday gösterin.

Arkadaşlarınızı tanımak önemli olsa da, rakiplerinizi tanımak da bir o kadar önemlidir. Rakibinizi analiz etmek, güçlü ve zayıf yönlerini incelemek için maçları izleyin. Dikkatli planlayın ve öğrenmeyi asla bırakmayın.

Web’deki en iyi futbol menajerliği oyunu ManagerZone, size uzun yıllar meydan okuyacaktır. ManagerZone’u masaüstü tarayıcınızda veya mobil cihazınızda oynayabilirsiniz. Cana yakın menajer topluluğumuz sizi kucaklayarak karşılayacaktır. Haydi katılın!

ManagerZone Hileleri

Başta belirteyim hile işi oyunun tadını bozar. Hile arayıp bulayım derken oyundan zevk alamaz hale gelirsiniz. Ama birde iyi haber vereyim Managerzone hilesi yok.  Çok üzülmeyin hatta sevinin çünkü herkes sizin gibi kimse hile yapamaz ve karşıdaki adam sizi geçtiyse daha yetenekli olduğu içindir veya tam tersi siz birini yendiyseniz yeteneğiniz sayesindedir. Bir çok kişiyi oyuna bağlayan bir şeydir bu. Sizde google aramalarında managerzone hileleri yazarak geldiyseniz hayal kırıklığına uğramayın hatta hilesi olmadığı için sevinin

ManagerZone Videolu Tanıtım

Menejerlik oyununun detaylarını bu video ile kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Bir çok oyuna göre çok daha gelişmiş olan oyunu seveceğinize eminiz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar