AVG AntiVirus Free 2015

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAVG Technologies
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

 

AVG AntiVirus Free İndir – Ücretsiz Virüs Koruma Programı 2015

AVG AntiVirus Free İndir - Ücretsiz Virüs Koruma Programı -2015 Ücretsiz ve Profesyonel Internet Güvenliği  AVG AntiVirus free’nin  antivirüs motoru, Bağlantı Koruması içeren File Shredder,   Pro Online Shield ve Data Safe (veri koruma ) gibi özellikeleri içerisinde barındırır.  Internet Security Pro özelliğinden ayrıldığı noktaların başında Antispam ve Güvenlik duvarı gelmektedir. En İyi Bedava Antivirüs programlarının başında yer alan bu yazılımı gönül rahatlığıyla indirip kurabilirsiniz.

 

NOT : Avg Free Antivirüs 32 bit indirmek için Link1 64 Bit İndirmek İçin Link2 yi tıklayınız.

Ücretsiz Avg Antivrirüs 2015 daha çok düğme merkezli olarak tasarlanmıştır. Kolay kullanılabilecek bir arayüzü vardır.  Windows 8 görünümüne kavuşmuş olan yazılımda uzaktan kontrol uygulaması olan Avg Zen ile eşleştirilerek daha kullanılabilir bir ürün olmaya başlamıştır.

Avg Antivirüs Free Artı Yönleri

 

Temel güvenlik kiti: AVG AntiVirus Free güçlü antivirüs motoru ile tarayarak,  Yazılım davranışı izleme aracı, ve bağlantı ve e-posta tarayıcı ile günlük güvenlik ihtiyaçlarını yerine getirebilir. Buna ek olarak, AvgZen paketi ile Windows, Mac, Android cihazlarda kontrol sağlayabilirsiniz.  Taramalar planlamak için bilgisayarınıza Android uygulaması üzerinden giriş yaparak taramalar yaptırabilir veya yazılım raporlarını görüntüleyebilir.

Sezgisel tasarım: Büyük  düğmeleri ve  ayrı araç kategorileri ile hızlı geçiş düğmeleri sayesinde çok kolay kullanılabilir. Dokunmatik  veya  geleneksel fare ve klavye hem de kolayca ulaşılabilir.

Kaliteli Virüs Koruması : AVG  Karşılaştırmalı Eylül 2014 raporunda Virüs Engelleme yüzdesi olarak %96.5 gibi bir oranı yakalayarak en kaliteli antivirüs yazılımları arasındaki yerini almıştır.   Listenin en başında olmasada sektör ortalamasının üzerinde bir oran ile ücretsiz ve alternatif kaliteli bir ürün olduğunu ispatlamaştır.

Karşılaştırmalı Testlerde  yanlış alarm sayısını azaltmış olduğuda görülmektedir.

 

Avg Antivirüs Free Eksi Yönleri

 

Ücretli Sürüme Ait Menüler : AVG daha işlevsel düğmelerin üzerinde  alt simgeler yer almakta.   Performans Arttırma  ve Tanımı Güncelleme,  UI artıracak bir lisans yükseltme gerektiren araçlar için gereksiz simgeleri kaldırma.

Agresif satış modeli: Yapılan testlerde görülen ücretli sürüme yükseltmek için agresif reklamlar sunmakta ve bu kullanıcıları rahatsız edecek düzeye çıkmaktadır.

Ayrıca ücretli sürüme göre bir çok extra özellik kullanılamaz durumdadır.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar
 • Jody3 sene önce
 • Nice post, glad to hear I’m not the only one who finds .NET hard to work with and quite frankly a little strange. I can really relate to the sleepless nights with implementation as I have just spent a month without sleep and losing hair trying to migrate from .NET 1.1 to 3.5 on a web-site thinking it would be &#08&2;easy2#8221;. ha ha ha.