Beelinguapp İndir

Beelinguapp İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiBeelinguapp Languages
İşletim SistemiAndroid 4.1+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
89 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Beelinguapp: Sesli kitaplarla dil öğrenin

Beelinguapp size bir çok farklı dilde öğrendiklerinizi pekiştirmeniz için kolaylaştırıcı yöntemler sunan bir uygulamadır. Uygulama ücretsiz olup alıştırmalar yapabilir ve kolayca dil bilginizi arttırabilirsiniz. Uygulama Google Play store güvencesi ile bedava olarak indirilmektedir.

Beelinguapp Nedir?

– Öğrenmek istediğiniz dili  çeşitli cümlelerl ve metinlerle pekiştirmeniz için okumalar yaptırır. Ve okuduğunu metnin sizin dilinizdeki tercümesini vererek nerede yanlış yaptığınızı görürsünüz.
– Uyku moduna geçen telefolarda bile kolaylıkla dil alıştırması yapmaya devam edersiniz.
– Karşınızdaki anlatıcıyı takip ederek çeşitli eğlenceli yöntemlerle ve karaoke tarzında kelimelerin teleffuzunu doğru öğrenin.
– Sıkıcı metinler yerine eğlenceli metinler ile dil anlatımında keyifli bir şekildi dilinizi öğrenin.
 

Kullanıcı Yorumları

Google play store uygulamalarını paylaşırken mutlaka kullanıcı yorumlarını inceleyerek paylaşırım. Bu uygulamada gördüğüm yorumlarda kullanıcıların uygulamadan çok memnun olduğu ve dil öğrenmek için en iyi uygulamaların başında geldiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.  Bir kaç yorumu sizinle paylaşıyoruz.

Bir dili öğrenmek istiyorsanız başka uygulamalarla vakit kaybetmeden buradan hangi kelime cümlede nasıl kullanılmış hikayeler üzerinden öğrenebiliyoruz baa yıll dımm
Gerçekten cok yararlı bir uygulama sancak çok fazla yanlış çeviriye rastladım buda diğer anlamını bilmediğim cümle çevirileri için şüphe oluşturuyor.Kesinlikle düzeltilmesi gerekiyor.
Ben bu kadar güzel bir uygulama görmedim metni hem sesli şekilde dinleyebiliyor hemde cümlenin ne anlama geldiğini anlıyorsun tek kelime ile muhteşem 👍

Beelinguapp İndir

Beelinguapp google play store güvencesi ile indirilmektedir. Uygulamayı indirmek için yapmanız gereken sağ üst köşede bulunan hemen indir düğmesine basmaktır. Daha sonra 10 saniye içerisinde otomatik indirme sayfasına yönelecek ve uygulamayı indirebileceksiniz.

 

89 kez indirildi
Halit Vuran