Benim için Boyama Kitabı indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiApalon Apps
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Android Benim için Boyama Kitabı Uygulaması ile keyifli zamanlar geçirebilir telefonunuzda sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın el becerilerinin gelişmesinede yardımcı olabilecek Benim İçin boyama Apk ile boş zamanlarınıza kalite katın.

Her tür şekil ve ebatta eşsiz tasarım ve mandalaların olduğu boyama sayfaları. Android’inizde büyüleyici bir stres atma aracı edinin!
Stres atın ve daha iyi hissedin: kendinize çocuksu bir keyif ve mutluluğun kıymetli anları için biraz izin verin ve bu canlı ve ahenkli boyama sayfalarıyla içinizdeki yaratıcı dahiyi serbest bırakın!

Benim için Boyama Kitabı, girift desenler ve kategorilere ayrılmış olarak hayvanlar, çiçekler, mekanlar, yiyecek ve daha nice tasarımları içeren boyama sayfalarıyla gerçek bir boyama kitabıdır. Uygulama; bir kalemi, pastel boyayı ya da boya fırçasını kağıda sürmenin dokunsal keyfini sihirli bir şekilde dönüştürüyor, ve Android’inizi rahatlamak ve çizim becerilerinizi bilemek için mükemmel bir araca çeviriyor.

Hayatınıza Sanat Getirme Vakti:

– Çok çeşitli boyama sayfaları: boyaması son derece rahatlatıcı hayvanlar ve kuşlar, kelebekler ve çiçekler, insanlar ve mekanlar, mandala ve geometrik desenlere ait büyüleyici resimlerden oluşan zengin koleksiyonun keyfini çıkarın;

– Her birinde 8 renk olan 25+ güzel boya paleti: en iyi uyanı seçin ve bir resmi yumuşak renk tonlarından canlı dinamik tonlara kadar renklerle doldurun;

– Düzenleme sonrası efektleri: boyama resminizi paylaşmaya hazır bir sanat eserine çevirmek için vinyet ekleyin ya da dokular uygulayın (tuğlalar, örgü, ahşap, vb.);

– Hızlı paylaşma: bittikten sonra başyapıtlarınızı arkadaşlarınızla e-posta ile ve sosyal ağlarda paylaşın;

Dingin bir boyamaya dalın, ve huzur ve uyumun dünyasına olan yolculuğunuza başlayın! Benim için Boyama Kitabı ile, her yerde, her zaman yoğun bir iş günü ardından kolaylıkla gevşeyebilirsiniz. Uygulama yetişkinler için çok çeşitli rahatlatıcı mandalalar sunuyor.
Derin bir nefes alın ve Android’inizdeki ücretsiz boyama kitabıyla rahatlayın ya da Premium sürüme yükseltin ve reklamsız ve filigransız bir şekilde, harika boyama resimlerinden oluşan devasa, sürekli büyüyen bir koleksiyona sınırsız erişime sahip olun.

Bu uygulamayı indirerek Apalon Apps Son Kullanıcı Lisans Anlaşması ile Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş oluyorsunuz.
* Haftalık (7 günlük ücretsiz deneme ile birlikte gelir), aylık veya yıllık aboneliklerler birini seçin.
* Ücretsiz denemeniz, deneme süresinin sona ermesinden önce aboneliğinizi sonlandırmadığınız takdirde, ödemeli aboneliğe otomatik olarak geçecektir.
* Ücretsiz denemeyi ve aboneliğinizi Google Play Store’daki hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman iptal edebilir ve ücretsiz deneme veya ücretli aboneliğinizin bitiş süresine kadar premium içerikten yararlanabilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar