Blood Glory : Immortals

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGlu
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

BLOOD & GLORY: IMMORTALS Android Oyunu - BLOOD & GLORY: IMMORTALS Android Games BLOOD & GLORY: IMMORTALS Android Oyunu  – BLOOD & GLORY: IMMORTALS Android Games

Bloor Glory : Immortals Aksiyon sevenler için şahane bir alternatif olan bu oyun ile keyifli dakikalar ve şarjı çabuk tükenen bir cep telefonuna sahip olacaksınız. Başınızı kaldıramaycağınız için dünya ile ilişkiniz bile kesilebilir. Aman dikkat.. Evde ilgi isyene başkaları varsa bu oyunu oynamayın.

Açıklamayı tekrar İngilizce diline çevir

Çevir

Açıklama

Efsanevi bir kahraman ol ve yeni sürükleyici Eylem-RPG, Kan & Glory içinde intikamcı tanrılar antik dünyayı kurtarmak: Ölümsüzler.Roma Cumhuriyeti yükselişi Tanrıları hoşuna gitmedi etti. Zeus, Ares ve Hades yeni Cumhuriyeti’ni yok etmek ve insanlık üzerindeki hakimiyetini savunmak için kendi ordularını gönderdi. Bu kadar üç ölümlü kahraman, Muses esinlenerek ve onları durdurmak ve güçlü tanrıları kendileri savaş, Senato tarafından tahsil olduğunu.

EŞSİZ YETENEK İLE 3 RPG HEROES TERCİH!
Gladyatör, Warlock veya Barbaress gibi oynayın! Her biri tanrıların ‘kölelerinin karşı savaş için benzersiz yetenekleri ve mücadele becerileri vardır.

Sürükleyici RPG TEK-OYUNCU KAMPANYASI!
Eğer yeni topraklar keşfetmek gibi, antik Roma ve Yunan imparatorlukları keşfi, yeni becerileri ve tanrıların gazabı mücadele. Inanılmaz ortamlarda travers, benzersiz düşman ve hayat Antik dünya getirmek deneyim güzel efektler savaş!

EŞSİZ RPG silah & zırh EQUIP!
Bul kazanmak, ve kahraman için katmanlı silah ve zırh bir lütuf kazanmak! Güçlü beceri meraklıları ve ikramiye almak için setleri toplayın!

Rakipsiz dövüş SİSTEMİ
Ana herkes pick up ve oynayabileceği sıvı, sezgisel kontroller ile mücadele becerileri hızlı tempolu!

Bir lonca ve hakim OLAYLAR YÖNET
Leaderboards kural ve yukarı düzeye kahramanların kendi lonca oluşturmak ve yönetmek. Canlı muharebe olaylar zafer için takım arkadaşları Kurşun ve savaşlar Olimpiya ödülleri kazanmak!

High-end, sürükleyici tablet oyun!

Kan & Glory: Ölümsüzler bir free-to-play savaş RPG, ama hesabınızı talep edecektir bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi tercih edebilirsiniz. Eğer aygıt ayarlarını ayarlayarak in-app satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.

Eng :

Become a legendary hero and save the ancient world from vengeful Gods in the newest immersive Action-RPG, Blood & Glory: Immortals.

The rise of the Roman Republic has displeased the Gods. Zeus, Ares and Hades have sent their armies to destroy the new Republic and defend their dominion over humankind. It is up to three mortal heroes, inspired by the Muses and charged by the Senate, to stop them and battle the mighty gods themselves.

CHOOSE FROM 3 RPG HEROES WITH UNIQUE SKILLS!
Play as the Gladiator, Warlock or Barbaress! Each has unique abilities and combat skills for you to battle against the gods’ minions.

IMMERSIVE RPG SINGLE-PLAYER CAMPAIGN!
Explore the ancient Roman and Greek Empires as you discover new lands, master new skills and combat the gods’ wrath. Traverse amazing environments, battle unique enemies and experience beautiful effects that bring the Ancient world to life!

EQUIP UNIQUE RPG WEAPONS & ARMOR!
Find, earn, and win a bounty of tiered weapons and armor for your hero! Collect sets to receive powerful skill buffs and bonuses!

UNRIVALED COMBAT SYSTEM
Master fast-paced combat skills with fluid, intuitive controls that anyone can pick up and play!

MANAGE A GUILD AND DOMINATE EVENTS
Create and manage your own guild of heroes to rule the leaderboards and level up. Lead your teammates to victory in live combat events and earn Olympian rewards from your battles!

High-end, immersive tablet gameplay!

Blood & Glory: Immortals is a free-to-play battle RPG, but you can choose to pay real money for some extra items, which will charge your account. You can disable in-app purchasing by adjusting your device settings.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar