Camtasia Studio Bedava indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTechSmith
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Camtasia Studio, Size Video düzenleme, ekran görüntüsü çekme, ekranı video olarak kaydetme olanağı sağlayan profesyonel kalitede bir ekran videosu çekme programıdır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu yazılım sayesinde monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydedebilirsiniz. Bir Program tanıtımı yapacaksınız veya bir ürün ile ilgili bir değerlendirmede bulunacaksınız, bu program sayesinde bilgisayar ekranınızda bulunan herşeyi kaydedebilir ayrıca sesinizi bu videoya ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio , dünyada milyonlarca kişinin hayranlıkla kullandığı profesyonel bir ekran videosu çekme programıdır . Bu program ile HD görüntü kalitesinde ekran görüntüleri çekebilir , Camtasia Studio programının geniş kapsamlı özellikleri ile düzenleyebilirsiniz . Alanında en iyiler arasında olan Camtasia Studio progrmaının içerdiği birbirinden kaliteli efektler sayesinde çektiğiniz videoları profesyonelce düzenleyebilirsiniz . Ekran yakalama konusunda bir numara olan bu program yeni sürümü ile göz dolduruyor . Video kesme , ses kesme ,  video ekleme , ses ekleme , resim ekleme gibi birçok özelliğe sahip olan Camtasia Studio son derece kullanışlı ve Türkçe dil desteği sayesinde zorlanmadan kullanabileceksiniz .

Camtasia Studio kullanıcılara ekran videosu kaydetme konusunda yardımcı olan ve bunun yanında geniş video düzenleme seçenekleri sunan başarılı bir ekran videosu çekme yazılımıdır.

Camtasia Studio ile ekranınızın belirli bir bölümünün veya tamamının görüntüsünü video dosyaları olarak kaydedebiliyorsunuz. Program ile sunumlar içerisine yerleştirebileceğiniz videoları ve video rehberleri kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Program size video kayıt işlemi bittikten sonra kaydettiğiniz videolar için önizlemeler sunuyor ve çalışmanızı tamamlamadan çalışmanız hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Camtasia Studio ile kayıt yaparken mikrofonunuzdan çıkan sesleri kullanarak videolarınıza sesli anlatımlar da ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio detaylı bir şekilde videolarınızı düzenleyebilmenize de imkan tanıyan araçlarla donatılmış. Kayıt işleminden sonra kullanacağınız arayüzde video kesme gibi işlemleri uygulayabileceğiniz araçlara ulaşabiliyorsunuz ve bu sayede kaydettiğiniz videodaki istenmeyen bölümlerden kurtulabiliyorsunuz. Bunun yanında kaydettiğiniz videolara farklı ses kayıtlarıda ekleyebiliyorsunuz. Programın videolara ses ekleme özelliği ile videolarınıza arkaplan müzikleri de ekleyebilirsiniz. Bunun yanında Camtasia Studio videolarınıza resim içinde resim, ses efektleri, görüntü efektleri ve başlıklar gibi farklı efektleri eklemenize de yardımcı oluyor.

Camtasia Studio kaydettiğiniz videoları farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilme kapasitesine sahiptir.  Program yüksek kaliteli videolar için oldukça başarılı bir sıkıştırma yöntemi kullanıyor ve düşük dosya boyutuna rağmen kaliteden ödün vermeyen videolar yaratabiliyor.

Tam Kontrol Sağlayan bir Video düzenleyici

Ekran kayıtları tek bir take mükemmel olmak zorunda değilsiniz.Camtasia video editörü ağrısız yeni görüntüleri hataları veya yama kesip yapar. düzenleme zaman çizelgesi ile, videoda her kareye üzerinde kontrole sahip. Fikrinizi değiştirirseniz ve Camtasia her zaman klipleri kesmek olsanız bile, orijinal görüntüleri kaydeder.

Sınırsız Erişim

multi-track timeline tüm projeleri uyacak şekilde genişler. Bir kaçırmadan Ekran içeriğinin, ses ve belirtme çizgileri veya ekran video, canlı aksiyon, efektleri ile tam gelişmiş ürün genel ve çoklu ses parçaları için parçaları ile hızlı bir öğretici üzerinde çalışın.

Mükemmel hataların kurtulmak. ikiye fare, split klipleri tek bir tıklama ile, bir klibin bölümlerini kaldırmak veya tamamen silmek. Ve bölünmüş olduğunuz klip kesim birlikte dikişli olacaktır.

senin Screencasts sesi temizlemek için ses araçları kullanın.Gerçekten gevrek anlatım yapmak, ya da istediğiniz herhangi bir yolda seviyelerini ayarlamak için gürültü çıkarmak.

videolarınıza ADA-uyumlu başlık ekleyin. Camtasia hem açık hem de kapalı açıklamalı alt yazıları destekler. Ayrıca, başlıklar çeviri için ihraç edilebilir.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar