CHM Decoder Ücretsiz Html Dönüştürme Programı

CHM Decoder Ücretsiz Html Dönüştürme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu420 KB
ÜreticiGridinSoft
İşletim SistemiWindows XP/7/Vista
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (420 KB)
574 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

CHM Decoder, ücretsiz bir çözücü programdır. Bu program ile windows help dosyası formundaki tüm dosyaları çözebilir ve içinde barındırdığı dosyaları görebilirsiniz. Bedava ve başarılı bir decode programı olan Chm Decoder  decode ettiği uygulamalardaki dosyaları HTML çıktısını verebilir.

chm-decoder-indirCHM Decoder yaygın Yardım dosyaları formatı olan CHM dosya türünü daha okunabilir olan HTML formatına dönüştürür. Kullanıcıların daha rahat çalışmasına olanak sağlayan program çok basit bir şekilde çalıştırılabilir bir uzmanlık gerektirmez.

Programın arayüzü çok basittir.  Tüm fonksiyonları 3 ayrı sekmede toplanmıştır.  Yapmanız gereken Üç aşamalı bir süreçtir, söz konusu CHM dosyasını bulun, bunu yaparken program içerisinden hedef seçin demeniz yeterlidir.  Daha Sonra Decode Sekmesinden dönüştürme işlemini başlatmanız için go diyin işleminiz en kısa sürede size sonuç verecektir.

Büyük bir dosya dönüştürmek isteseniz bile 10-20 saniye aralığında size dönüştürülmüş HTML dosyasını verecektir.

CHM Decoder ücretsiz bir programdır.  Program sıkıştırılmış dosya olarak geliyor. Hızlı olması nedeniyle bu tür dönüştürme işleriniz için bu programı öneriyoruz.

574 kez indirildi
Halit Vuran