ChromePass Şifre Bulma Programı

ChromePass Şifre Bulma Programı

LisansÜcretsiz / Riskli
DilTürkçe
Dosya Boyutu147 KB
ÜreticiNirSoft
İşletim SistemiWinXP/7/8.x
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
556 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

ChromePass İle Şifreleri Unuttum derdine Son – Ücretsiz  Şifre Hatırlama Programı

ChromePass İle Şifreleri Unuttum derdine Son - Ücretsiz  Şifre Hatırlama Programı

ChromePass Google Chrome tarayıcısı kullanıcıları için tasarlanmış hangi sitede hangi şifrenin kullanıldığını hatırlamak veya bulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir şifre hatırlatma programıdır.

Bu yazılım ile tüm ziyaret ettiğiniz internet sitelerinde kullanılan bilgileri görüntülemenize ve bu şifreleri kaydetmenize olanak sağlayan küçük ama faydalı bir araçtır.

ChromePass kullanılan şifreleri görüntülemesi dışında ayrıca bilgisayarınızda farklı kullanıcıların açtıkları tüm oturumlara ait bilgileride site adı, kullanıcı adı, şifre ve tarih gibi ayrıntılarına kadar detaylı bir şekilde görüntüler ve HTML veya XML formatında istediğiniz zaman kaydetmenize olanak sağlar.

ChromePass  Google Chrome tarafından saklanan şifreleri kurtarmak veya hatırlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir Windows yazılımıdır.   Google Chrome ile  Internet üzerinde ziyaret edilen web sitelerine oturum açarken yazdığınız kullanıcı adı ve şifre gibi bilgileri kaydedebilirsiniz.  Google Chrome açıkken girilen tüm web sitelerini ve oturumlarda kullanılan bilgileri tarayabilir tüm şifreleri görüntüleyebilirsiniz. Programın ana penceresi size oluşturulan URL, kullanıcı adı ve şifre alanlarını,  Girişleri sağ tıklayarak yerel diske kaydedilebilirsiniz.  HTML şeklinde raporları oluşturmanızı sağlar.

Translate Tercümesi 

Şu anda oturum açmış kullanıcı veya kullanıcı tanımlı profilinden şifre sadece şifreleri yüklemek için özel bir özellik içerir ChromePass şifreleri görüntülemek için sadece birkaç saniye ihtiyacı ve tüm sistem performansını etkilemez , düşük kaynaklara her zaman çalışır gibi. Ayrıca, bu. Orada tüm Windows yineleme üzerinde sorunsuz çalışır Sonuçta, ChromePass çok hafif bir paket olarak dağıtılan oluyor gerçeği de teşekkür ücretsiz var çünkü sadece, orada birçok kullanıcı için kullanışlı, ancak. Kapsamlı bir yardım kılavuzu başlayanlar biraz daha güvenli hissediyorum yapabilir her özelliği açıklamak için ise birden fazla tarayıcılar için desteği, ancak kesinlikle daha fazla kullanıcı çekmek istiyorum.

556 kez indirildi
Halit Vuran