CryptoPrevent Cryptolocker engelleme Programı

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiFoolish IT
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

CryptoPrevent son zamanlarda çoğu kimsenin canını yakan ve maddi ve manevi bir sıkıntı yaratan Cryptolocker solucan virüsünü engelleme programıdır.  Ücretsiz sürümünü kullanarak otomatik güncellemeler dışında genel korumayı sağlayabilirsiniz.  Yanlız Baştan belirtmekte fayda var bu program henüz bu virüsün bulaşmadığı makinelerde kullanılabilmektedir.  Programın temel çalışma prensibinde kurduğunuz bilgisayarın zayıf yönlerini ve virüsün kendisini kopyaladığı dizinleri kilitleyerek virüsün yayılmasını engellemektir.

Programın Kurulumu ve Ayarları

Programı ilk kurduğunuzda size güncelleme yapayımmı diye soracak evet derseniz lisans anahtarı- Product key isteyecektir dolayısıyla satın almanız gerekecektir. Hayır diyerek işleme devam edebilirsiniz. Daha sonra çıkan Pencereden default seçili olarak devam edin kısa bir inceleme sonrası bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecektir.

CryptoPrevent indirCryptolocker solucanına karşı koruma olarak bilgisayarınıza kurabileceğiniz bir yazılımdır. Sürücünüzdeki en savunmasız yerleri güvence altına alarak güvenlik sağlar.

CryptoPrevent  2013 yılında ortaya çıkan cryptolocker tehdidine karşı önlem olması tasarlanmış bir Anti-Virüs / Güvenlik Yazılımı eki olduğunu unutmayın. Sadece Tek bir zararlı tipine karşı koruma sağlar asla bir genel antivirüs programı gibi düşünülmemelidir.

Cryptolocker solucanı karşı bilgisayarınızı koruyun

CryptoPrevent CyrptoLocker solucan, modifikasyon her türlü karşı dosya sisteminin en önemli yerleri güvence sisteminizi korumak için tasarlanmış bir yazılım aracıdır. Buna ek olarak, aynı zamanda, aynı zamanda, virüs enfeksiyonunun işaretleri gibi Syskey.exe ya Cipher.exe gibi çeşitli işlemlerle, çalıştırılmasını önler.

Eğer çok o bilgisayarlara geldiğinde, uygulama sadece istenilen koruma seviyesini seçmek ve otomatik ele alınması gereken her şeyi terk sağlayan deneyimli değildir. Güvenlik ayarlarını özelleştirmek istiyorsanız Alternatif olarak, kirli ellerini almak ve aynı zamanda deneysel işlevleri bulabilirsiniz gelişmiş yapılandırma seçenekleri erişebilirsiniz.

Şüpheli programları ve dosyaları filtrelemek

Güvenliği artırmak için, CryptoPrevent yakından belirli dosya formatlarını izlemek ve uygulama tarafından bloke edilir zaman size bildirmek için kullanılan bir kaç filtre modülleri, etkinleştirmek için izin verir. Eğer rahatsız olmak istemiyorum durumda, bu izin istenmeden, sessiz modda bloke gerçekleştirmek mümkündür.

Deneysel filtreleme modülleri ile ilgili olarak kadarıyla, onlar bunları etkinleştirmeden önce dikkat uyardı rağmen bunlar sistem hataları ve diğer ciddi yan etkilere neden olabilir, çünkü, blok ve şüpheli EXE ve COM dosyaları filtrelemek için kullanılır. Buna ek olarak, aynı zamanda geçici çalışmasını arşivlerinden çıkarılan yürütülebilir inkar yanı sıra Bcdedit.exe yürütülmesine engel olabilir.

Güçlü bir sistem koruma programı

Uygulama ağırlıklı cryptolocker solucanı karşı savunmak için tasarlanmış olmasına rağmen, CryptoPrevent da tüm diğer benzer tehditlere karşı sistemi korumak, hem de hassas dizinlere değişiklikler getirmek için çalışır herhangi bir virüs için iyi bir yoldur.

Buna ek olarak, kullanıcı arabirimi her ve herkes kendi tercihlerine bağlı olarak uygun güvenlik seviyesini seçmek için çok kolay hale getirir her fonksiyon hakkında belgelerin büyük miktarda içerir.

CryptoPrevent burada bitmiyor. Biz sadece bir ‘güvenlik’ çözüm daha fazla bir şey içine yazılım genişletmek için geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu biz de CryptoPrevent araştırma ve geliştirme ekibi son eklenen hoş geldiniz demek istiyorum neden! Yılın ikinci yarısında çabalarının sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyoruz!

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar