DAEMON Sync: Offline backup

DAEMON Sync: Offline backup

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiSIA "AVB Disc Soft
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
412 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Daemon Sync Android Apk Bir çoğumuzun Sanal Disk oluşturmakta kullandığı Daemon Tools Yazılımın üreticilerinden ücretsiz olarak internet bağlantısına gerek kalmadan hızlıca yedekleme ve yedeklediklerinizi Android, iphone, windows ve Mac cihazlardan görebilme ve kullanabilmek için tasarlanmış harika bir yedek ve senkronizasyon uygulamasdır.

Işık hızında 50 Mb/san’ye kadar!
USB kablolarını unutun!
Hücresel veri kullanımı yok
Internet’e gerek yok!
Gelişmiş zamanlama seçenekleri ile tek ve sadece tam otomatik arka planda yedekleme!
Android, iOS, Windows PC ve Mac OS cihazlar tamamen desteklenir.

 DAEMON Sync’in müthiş özeliklerine göz atın

✸ Dosyaları cihaza hızlıca gönderin ✸
Henüz bir resim düzenlediniz, bir zil sesi yaptınız ya da en beğendiğiniz müzik parçanızı indirdiniz ve HEMEN ŞİMDİ bunu cihazınızda mı istiyorsunuz?
Sorun değil! Hemen bu dosyaya sağ tıklayın, mevcut cihazlardan birini “DAEMON Sync’e Gönder” menüsünde seçin ve sihri görün! Dosya anında gönderilecektir!

✸ Herhangi bir klasörü yedekleyin ✸
Kamera resimlerini, görüntülerini ve ekran görüntülerini yedeklemek için hızlı önayarları kullanın ya da herhangi bir veriyi içeren belirli özel klasörlerden sınırsız sayıda seçin!
Yedekleme aralığını ya da gün/tarih zamanlamasını ayarlayın ve DAEMON Sync gerisini halletsin! Arka planda.

✸ Sunucu galerisine gözatın ✸
Arkadaşlarınız ya da aileniz tarafından gönderilen resimlere ve görüntülere bakın! Bütün galeriyi önizleyin, tek bir resme yakından bakın, tek ya da bir çok öğeyi doğrudan cihazınıza indirin!

✸ Eşitleme Klasörünü Kullanın ✸
Cihazda ve PC’de her zaman aynı dosyaların olmasını mı istiyorsunuz? PC’de olan yeni müziği her defasında cihazınıza yükleme zahmetine girmemek mi istiyorsunuz?
Eşitleme Klasörünü Kullanın!
Cihazınızda veya PC’nizde istediğiniz herhangi bir şeyi böyle klasörün içine koyun ve sonraki yedekleme oturumu sırasında diğer tarafa aktarılsın!
Ve cihaz önceliğini ayarlama yoluyla çakışan dosyaların üzerine yazılması yetkisinin kimde olduğuna karar vermeyi unutmayın!

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

412 kez indirildi
Halit Vuran